Reklama

Nastřelení naušnic - křivě

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šerri
Stálice 79 příspěvků 04.04.18 12:43
nastřelení naušnic - křivě

Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli máte některá z Vás zkušenosti s křivě nastřelenými naušnicemi? Dcera byla dnes na nastřelení, jedna je pěkně a ta druhá oproti ní více nahoru a k hlavě. Není to tak strašný, ale dobrý taky ne. Je to celkem vidět. Těm z Vás kterým se to stalo, byly jste na přestření a nebo jste to nechali. A jak to vypadá dnes? D Díky :think: :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 04.04.18 12:47

Dcera je ma rovne, ale dr mi rikala, ze staci chvilka a zaroste to. Takze bych se s ni domluvila, ze je to krive a proste ji vyndala a nechala to nastrelit znova (nevim, jestli se to dela hned). Ale urcite se to nesrovna… :think:

Murka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 04.04.18 12:51

Nechat zarůst a znovu nastřelit. Zkusila bych uplatnit reklamaci a třeba by nastřelila znovu zadarmo.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 04.04.18 12:52

@Šerri Mám to tak - jednu mám hooodně nízko, tehdy (je mi 33) to ale nikdo neřešil a já mám dírky už takové, že by určitě nezarostly. Nemůžu mít nějaké typy naušnic, ty to hodně zdůrazňují. Já bych tu jednu asi nechala zarůst a nechala znova nastřelit.
NAše doktorka si dělala tečky a ty jsme spolu porovnaly, tak snad si dá podruhé větší pozor.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 04.04.18 13:27

Mam taky jednu dirku krive, ale nejak mi to nevadi. Nemuzu tedy nosit tezke nausnice, ale to neni noc tragickeho.

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 13:28

Dceri pichali a ta je ma zas nad koncem usniho lalucku :zed:

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 13:33

@Šerri Ahojky. Zalezi, jak moc krive to ma…ono totiz se to nastreleni vymeruje od spodu lalucku a kazdy nema usi stejne vysoko, takze u nekoho to muze opticky vypadat, ze je to na jedne strane vys nebo niz…ja resila neco podobneho u dcerky. Nemela to krive, ze by dirku mela zesikma, nebo tak…ale opticky vypadalo, ze jednu nausnicku mela vys, nez druhou…jak se pak daly visaci, misto kulicek, nebylo to uz videt a jak poporostla hlava, tak se to nejak srovnalo. Takze pokud to neni dramaticky, treba o pul milimetru fakt ocividne ustrelene jinam, tak bych to asi uz neresila. Hod sem fotku.

Jinak ja osobne mela pichnute usi asi blbe, rikala ta pani, co nastrelovala holce nausnicky. Mam obe dirky natrzene a rikala, ze se to stava, kdyz je to blbe vymerene - ze jsem to mela pichnute moc vysoko…tezko rict, ale mam tam diry jak cernoska. Tak porad lepsi mala asymetrie, jak tohle… :mrgreen:

Šerri
Stálice 79 příspěvků 04.04.18 14:28

Ta jedna docela ujizdi :zed:

@JaniceB

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 14:58
@Šerri píše:
Ta jedna docela ujizdi :zed:@JaniceB

Ma ji hodně no.
My je mame zase posunute do zadu.

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 15:12

@Šerri A kde ti to delali pro Buh? Hele tohle je dost. Ocividne je to fakt blbe vymereny a ne od spodu, ale ze stran…to bych nechala prepichnout. Kdyz se to vytahne, dirka zaroste. U tak maleho miminka rychle. Ach jo… :zed:

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 15:14

@Šerri Nakreslili si tam redem body, kam to bude strilet? Me to prijde, jak kdyby to nekdo vzal od oka…to proste nejde…

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 04.04.18 15:48

Tak to je dost nesouměrné. Také bych nechala zarůst a pak píchnout znovu. A požadovala bych nějaké „odškodné“ nebo nastřelit znovu zdarma.

Šerri
Stálice 79 příspěvků 04.04.18 16:58

Delalo se to u doktorky, body tam mela tak nevim proc to takhle uhlo :? Mozna mala pohla hlavou. Ale diky za nazory aspon nejsem jedina komu prijde ze je to krivo. Zitra se zastavim u doktorky a domluvim se s ni

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 04.04.18 23:28
@Šerri píše:
Delalo se to u doktorky, body tam mela tak nevim proc to takhle uhlo :? Mozna mala pohla hlavou. Ale diky za nazory aspon nejsem jedina komu prijde ze je to krivo. Zitra se zastavim u doktorky a domluvim se s ni

No moje malá to měla taky na první pohled nakřivo, ale když jsme nastřelovačky vyměnili za klasické dětské naušničky nepozná se to vůbec. Tak pokud máš v plánu malinkej dát jiné, počkala bych jak to bude vypadat pak. :mavam:

Šerri
Stálice 79 příspěvků 06.04.18 20:54

@Milis666 no já se právě bojím toho, že až malá bude jednou sama nosit naušnice podle toho, které se jí zrovna líbí a hodí si do uší zase ty pecky tak to bude zase vidět. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >