Reklama

Jak vykrmit kojence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:27
jak vykrmit kojence

Ahoj, máte nějaký tip jak vykrmit 4 měsíčního kojence? myslíte, že by stačilo zavést příkrmy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.04.18 21:31

Proč ho chceš proboha vykrmovat,? Asi nechapu :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:32

Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 01.04.18 21:33

Proc vykrmit, malo pribira? Detska doktorka nic neporadila? Od 4 mes.se davaji prikrmy uz i kojenym detem, jsou i kase od 4.uk.mesice… takze zkus nejakou tu zeleninu nejdriv, staci par lzicek, pak pridat maso, ovocne svacinky…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 21:34

Příbírá cca 125 - 150 g týdně, ale poměr délka x váha je asi hodně špatný

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.04.18 21:34
@Anonymní píše:
Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

A kojis? Kolik toho denně vypije? Kolik váží a měří? 4 měsíční batole už teoreticky můžeš začít dokrmovat. Ale velmi pozvolna!!! Např kaše na večer :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.04.18 21:35
@Anonymní píše:
Příbírá cca 125 - 150 g týdně, ale poměr délka x váha je asi hodně špatný

To bych řekla, že přibírá normálně, tak jak by měla :think:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 01.04.18 21:35
@Anonymní píše:
Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

Á tabulky a percentil, kde bychom bez toho byli! :roll: Kojíš? Jaká byla porodní váha a jaká je teď?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 01.04.18 21:35

Aha, dopsala jsem driv nez se objevila reakce.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 01.04.18 21:36
@sladke-mameni píše: Á tabulky a percentil, kde bychom bez toho byli! :roll: Kojíš? Jaká byla porodní váha a jaká je teď?

Přesně tak. Já bych se nějakými tabulka neřídila. Tak je holt hubenější a třeba celkove menší. Důležité je, že je zdravá a přibírá a nehubne :palec:

J_Doe
Závislačka 2838 příspěvků 01.04.18 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj, máte nějaký tip jak vykrmit 4 měsíčního kojence? myslíte, že by stačilo zavést příkrmy?

Ja ti reknu, jak vykrmit dite. Prejdi na UM, zaved prikrmy, do kazdeho pridej lzicku cukru. :mrgreen: Svemu diteti bych to ale nikdy neudelala, a ze jsme s vahou bojovali u nekolika nasich deti! A hodne dlouho!
Ze je hubena, to je proste malo informaci… kolik vazi? Jak pribira?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 01.04.18 21:37
@Anonymní píše:

Poměr délka a váha? No to je snad vtip :mrgreen: Přibírá pěkně tak to vůbec neřeš. Jsou menší silnější děti, větší hubenější děti (moje třeba)… copak musí být všechny stejné? To je přece blbost.

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 01.04.18 21:38

Zkuste příkrmy, ale nijak ji „nevykrmujte“, pokud roste do délky, tak žádné „faldy“ nejsou potřeba..

aduska912
Kecalka 229 příspěvků 01.04.18 21:38

Porodní váha 3290,z porodnice jsme odjížděli s 3000g, ted má 67 cm a 5550 g

J_Doe
Závislačka 2838 příspěvků 01.04.18 21:39
@Anonymní píše:

Pribira moc hezky, nevidim zadny duvod ke znepokojeni! :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama