Jak vykrmit kojence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 21:27
jak vykrmit kojence

Ahoj, máte nějaký tip jak vykrmit 4 měsíčního kojence? myslíte, že by stačilo zavést příkrmy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.04.18 21:31

Proč ho chceš proboha vykrmovat,? Asi nechapu :think:

Anonymní  01.04.18 21:32

Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 21:33

Proc vykrmit, malo pribira? Detska doktorka nic neporadila? Od 4 mes.se davaji prikrmy uz i kojenym detem, jsou i kase od 4.uk.mesice… takze zkus nejakou tu zeleninu nejdriv, staci par lzicek, pak pridat maso, ovocne svacinky…

Anonymní  01.04.18 21:34

Příbírá cca 125 - 150 g týdně, ale poměr délka x váha je asi hodně špatný

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.04.18 21:34
@Anonymní píše:
Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

A kojis? Kolik toho denně vypije? Kolik váží a měří? 4 měsíční batole už teoreticky můžeš začít dokrmovat. Ale velmi pozvolna!!! Např kaše na večer :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.04.18 21:35
@Anonymní píše:
Příbírá cca 125 - 150 g týdně, ale poměr délka x váha je asi hodně špatný

To bych řekla, že přibírá normálně, tak jak by měla :think:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 01.04.18 21:35
@Anonymní píše:
Dcera je moc hubená a bylo mi doporučeno proto začít se zeleninou a na percentilovém grafu je hodně nízko

Á tabulky a percentil, kde bychom bez toho byli! :roll: Kojíš? Jaká byla porodní váha a jaká je teď?

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 3 inzeráty 01.04.18 21:35

Aha, dopsala jsem driv nez se objevila reakce.

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 01.04.18 21:36
@sladke-mameni píše: Á tabulky a percentil, kde bychom bez toho byli! :roll: Kojíš? Jaká byla porodní váha a jaká je teď?

Přesně tak. Já bych se nějakými tabulka neřídila. Tak je holt hubenější a třeba celkove menší. Důležité je, že je zdravá a přibírá a nehubne :palec:

J_Doe
Závislačka 2636 příspěvků 01.04.18 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj, máte nějaký tip jak vykrmit 4 měsíčního kojence? myslíte, že by stačilo zavést příkrmy?

Ja ti reknu, jak vykrmit dite. Prejdi na UM, zaved prikrmy, do kazdeho pridej lzicku cukru. :mrgreen: Svemu diteti bych to ale nikdy neudelala, a ze jsme s vahou bojovali u nekolika nasich deti! A hodne dlouho!
Ze je hubena, to je proste malo informaci… kolik vazi? Jak pribira?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 01.04.18 21:37
@Anonymní píše:

Poměr délka a váha? No to je snad vtip :mrgreen: Přibírá pěkně tak to vůbec neřeš. Jsou menší silnější děti, větší hubenější děti (moje třeba)… copak musí být všechny stejné? To je přece blbost.

mamoch
Kecalka 429 příspěvků 01.04.18 21:38

Zkuste příkrmy, ale nijak ji „nevykrmujte“, pokud roste do délky, tak žádné „faldy“ nejsou potřeba..

aduska912
Stálice 93 příspěvků 01.04.18 21:38

Porodní váha 3290,z porodnice jsme odjížděli s 3000g, ted má 67 cm a 5550 g

J_Doe
Závislačka 2636 příspěvků 01.04.18 21:39
@Anonymní píše:

Pribira moc hezky, nevidim zadny duvod ke znepokojeni! :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama