Homeopatika ARGENTUM NITRICUM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myina
Povídálka 15 příspěvků 31.03.18 12:08
Homeopatika ARGENTUM NITRICUM

Holky,
Nedávate náhodou někdo miminku tyto homeo? Doktor mi je doporučil, řekl mi i číslo a ja ten papírek někde ztratila ???? Dovolam se nejdříve v úterý…
Maly ma 9 týdnů…

Reklama

Reakce:

podaji
Kecalka 345 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 13:27
@myina píše:
Holky,
Nedávate náhodou někdo miminku tyto homeo? Doktor mi je doporučil, řekl mi i číslo a ja ten papírek někde ztratila ???? Dovolam se nejdříve v úterý…
Maly ma 9 týdnů…

Jestli to máš na oči tak je to 9ch 3×denne 1 dávku. Dávka je 10kulicek rozpuštěných v deci vody a podává se po lžičkách. 1 dávka je 1 lžička.
Pak se používají na noční pomočování ale až u velkých dětí…u dislexie atd.
Dále na třes a poruchy koordinace ale tam je jiné dávkování.. kdyžtak napiš na co to potřebuješ

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama