Batole se ponořilo ve vaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:09
Batole se ponorilo ve vane

Dobry vecer preji…
Mam neskutecne vycitky…muj 11 mesicni syn…se dnes koupal se starsim 6letym bratrem ve vane. Celou dobu jsem sedela u nich…koupou se tak uz mesic…sedi a hraji si…ale najednou se mladsi chtel pretocit ze sedu na ctyri..jako by chtel lozit..chytla jsem ho…ale podklouzla mu ruka..a ponoril hlavu pod vodu…hned jsem ho vytahla a zacla chovat v rucniku. Nevim jak dlouho mohl mit hlavicku pod vodou…cca 2…3..sekundy..nez se mi ho podarilo tim jak klouzal hned posadit…zacal plakat..ani nekaslal.coz jsem cekala ze se nadychal..ale asi ne..to by kaslal…nevim…nejsem zadna maminka zacatecnice a toto se stalo poprve…mam z toho porad spatny pocit…uz je to 6 hodin zpatky…maly se po uklidneni a obleknuti do pyzama hral bez nejakych vedlejsich nasledku…ale ja jsu z toho nesva…jestli neco nevdechl…aby nedostal zapal plic…ze jsem mela davat vetsi pozor..a nenechat ho vuubec se na 4 otocit. Chjo…vycitky…porad ho ted kontroluju… :( :( :( :( :(…hlavne se tu ted vypisuju..manzelovi jsem to rekla..ale ptz sel na zeleny pivo :roll: :P :lol: tak mi jen rekl ze to nic neni…a ze se nic nestalo. Ale ja mam pocit ze stalo…i kdyz je v poradku..snad i bude…ze se vazne nenadech vody…si ted pripadam jak uzkostliva mama…ale kdyz si vybavim ty 3 sekundy…fuj fuj…uz nikdy..hned co to pujde..koupim gum. podlozku do vany…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11637 příspěvků 29.03.18 22:13
@Anonymní píše:
Dobry vecer preji…
Mam neskutecne vycitky…muj 11 mesicni syn…se dnes koupal se starsim 6letym bratrem ve vane. Celou dobu jsem sedela u nich…koupou se tak uz mesic…sedi a hraji si…ale najednou se mladsi chtel pretocit ze sedu na ctyri..jako by chtel lozit..chytla jsem ho…ale podklouzla mu ruka..a ponoril hlavu pod vodu…hned jsem ho vytahla a zacla chovat v rucniku. Nevim jak dlouho mohl mit hlavicku pod vodou…cca 2…3..sekundy..nez se mi ho podarilo tim jak klouzal hned posadit…zacal plakat..ani nekaslal.coz jsem cekala ze se nadychal..ale asi ne..to by kaslal…nevim…nejsem zadna maminka zacatecnice a toto se stalo poprve…mam z toho porad spatny pocit…uz je to 6 hodin zpatky…maly se po uklidneni a obleknuti do pyzama hral bez nejakych vedlejsich nasledku…ale ja jsu z toho nesva…jestli neco nevdechl…aby nedostal zapal plic…ze jsem mela davat vetsi pozor..a nenechat ho vuubec se na 4 otocit. Chjo…vycitky…porad ho ted kontroluju… :( :( :( :( :(…hlavne se tu ted vypisuju..manzelovi jsem to rekla..ale ptz sel na zeleny pivo :roll: :P :lol: tak mi jen rekl ze to nic neni…a ze se nic nestalo. Ale ja mam pocit ze stalo…i kdyz je v poradku..snad i bude…ze se vazne nenadech vody…si ted pripadam jak uzkostliva mama…ale kdyz si vybavim ty 3 sekundy…fuj fuj…uz nikdy..hned co to pujde..koupim gum. podlozku do vany…

Byla jsi tam a nic se nestalo. Mého syna jsem od devíti měsíců potápěla na plavání. Nyní mu je něco přes tři roky a žije. Potopí se ještě hodněkrát, protože vodu miluje.

Lianys
Kecalka 284 příspěvků 29.03.18 22:13

Buď v klidu, z toho následky fakt mít nebude :)

milwinka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 13 inzerátů 29.03.18 22:13

Neboj, za tu chvilku se mu nemohlo nic stát, to že ani nekaslal znamená že zadržel dech, stejně to mají děti co chodí na plavání kojenců, tam se potápí i s hlavou běžně.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 29.03.18 22:14

Prosim te uklidni se. Dite je v poradku, za 3 vteriny se nikdo neutopi, dite v klidu spi, trochu si loklo. A zapal plic z vody opravdu nedostane..kup do vany protiskluzovou gumovou podlozku a priste se to nestane ;-)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 22:14

Klid, nekašlal, tedy se nenadechl (ono to pudy stejně moc nedovolí), takže se nic nestalo. Tečka. Víc to neřeš ;-)

Fonty
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 29.03.18 22:15

Hlavně klid. S oběma syny chodím na plavání kojenců od jejich šesti měsíců kde je cíleně potapim pod vodu. Nadechli se už tolikrát… není třeba se znepokojovat. Mám dva kluky 2,5a rok a taky se koupou spolu. Ta podložka je super věc. Kupovala jsem na protiskluzu.cz ..je super a dá se i vyprat v pračce na čtyřicet stupňů… hezký večer

axelina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 22:16
@Anonymní píše:
Dobry vecer preji…
Mam neskutecne vycitky…muj 11 mesicni syn…se dnes koupal se starsim 6letym bratrem ve vane. Celou dobu jsem sedela u nich…koupou se tak uz mesic…sedi a hraji si…ale najednou se mladsi chtel pretocit ze sedu na ctyri..jako by chtel lozit..chytla jsem ho…ale podklouzla mu ruka..a ponoril hlavu pod vodu…hned jsem ho vytahla a zacla chovat v rucniku. Nevim jak dlouho mohl mit hlavicku pod vodou…cca 2…3..sekundy..nez se mi ho podarilo tim jak klouzal hned posadit…zacal plakat..ani nekaslal.coz jsem cekala ze se nadychal..ale asi ne..to by kaslal…nevim…nejsem zadna maminka zacatecnice a toto se stalo poprve…mam z toho porad spatny pocit…uz je to 6 hodin zpatky…maly se po uklidneni a obleknuti do pyzama hral bez nejakych vedlejsich nasledku…ale ja jsu z toho nesva…jestli neco nevdechl…aby nedostal zapal plic…ze jsem mela davat vetsi pozor..a nenechat ho vuubec se na 4 otocit. Chjo…vycitky…porad ho ted kontroluju… :( :( :( :( :(…hlavne se tu ted vypisuju..manzelovi jsem to rekla..ale ptz sel na zeleny pivo :roll: :P :lol: tak mi jen rekl ze to nic neni…a ze se nic nestalo. Ale ja mam pocit ze stalo…i kdyz je v poradku..snad i bude…ze se vazne nenadech vody…si ted pripadam jak uzkostliva mama…ale kdyz si vybavim ty 3 sekundy…fuj fuj…uz nikdy..hned co to pujde..koupim gum. podlozku do vany…

Ahoj..nevim co je za problem…když jsi ho hned vytahla.. mě se to stalo víckrát - a když chodím s malou na plavání tak takto je tam učíme se potápět. a to je víc než 3 sekundy pod vodou a dost často se napije…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:17

Mate pravdu…ale i tak…clovek by rekl ze s 2.ditetem je clovek vic flegmatictejsi…ale ja si prijdu vic a vic nervozni… :think: zakl.

Freya10
Kecalka 264 příspěvků 29.03.18 22:17

Ahojky,
já jsem tedy stresař pořádnej, ale z tohohle by mě stresovat nenapadlo :lol:.
Potopil se, byl pod vodou chviličku, ani nekuckal = vůbec nic se nestalo.
Mám takový dojem, že takto malé děti se většinou nenadechnou. Dcera se mi v necelých dvou letech taky párkrát potopila - jednou se mi vysmekla v bazénu, podruhé zajela pod vodu v dětském brouzdališti. Vždy jsem byla těsně u ní a hned ji vytáhla. Nikdy ani nekuckala (a to jsme nikdy na žádné kojenecké plavání nechodili = „potápět“ jsme ji cíleně neučili a přesto úplně v pohodě)…
Neboj-blbé by bylo, kdybys tam nebyla, kdybys ho hned nevytáhla…takto bych vážně nestresovala :hug:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.03.18 22:21
@Anonymní píše:
Dobry vecer preji…

To mi pripomina jak jsem nechtene bouchla svoji tenkrat 4 mesicni holcicku z loktem do hlavy. Kojila jsem v leze kdyz jsem potrebovala se zvednou tak sem to spatne odhadla. Byla to silna rana na ni. Celu den jsem brecela a vycitala. Dokazu se prenest do Tve situace a pro Tve klidne spani bych zapla detektor dechu. Ne zeby neco hrozilo pro tvuj klid.

Pidulka1991
Závislačka 2877 příspěvků 29.03.18 22:22
@Anonymní píše:
Dobry vecer preji…

Chodili jsme na plavani, a malou manzelovi pri posledni hodine „hodily“ do ruky, jenze mala mu podklouzla a sla ke dnu. On ji vytahl a holka v pohode, myslela jsem si jaka to byla doba, ale pozdeji kdyz jsem na to koukala na videu to nebyla ani vterina. Neboj byla si u nej hned si mu pomohla a nic se nestalo a kdyby nejalou vodu vdechl tak bude kaslat :hug:

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 29.03.18 22:22

MY potápěly cíleně děti od 6 měsíců na plavání kojenců. Jako ano čekali to, ale loknout si může i při pití.
Takže klid, nic mu nebude ;)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 29.03.18 22:26
@Anonymní píše:
Mate pravdu…ale i tak…clovek by rekl ze s 2.ditetem je clovek vic flegmatictejsi…ale ja si prijdu vic a vic nervozni… :think: zakl.

Potapela jsem od 3 mesicu pri vanickovani a lokne si i ted, tak se tomu smejeme :hug: podle me je fajn, ze je tam nenechavas samotne, i kdyz je tam starsi, co by mohl zakricet…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 22:28

Jste vsechny nekustecne hodny…dekuji ze si to ctete…ze jste me uklidnili…pochopili i situaci…i moje „silenstvi“ :) :) :) :) :) :hug: zakl.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >