Miminko 3m, chrapot a rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Povídálka 40 příspěvků 29.03.18 12:40
Trimesicni miminko, chrapot a ryma

Ahoj holky. Mam prvni dite, takze asi trochu plasim. Ptam se hlavne proto, jak miminku ulevit. Minuly patek zacal maly chraptet. V nedeli uz krakal jak vrana, v pondeli jsem jela k doktorce, pry at se radsi ukazu. Poslala nas na ORL, nikde nic nezjisteno. Chrapot se trochu lepsil, (strikali jsme Vincentku do nosu). Dnes, tedy o tyden pozdeji, maly v noci spatne spal, chrochtal a rano se pozvracel (nikdy ani neublinkava). Takze asi ryma, nosanek cisty, neni moc co odsavat, takze tim ho trapit nechci. Teplota merena v zadecku 37,5. Mozna jsem udelala chybu, ze jsem s nim sla k doktorce s nakraplym hlaskem, kde na nej skocil nejaky bacil..uz se mi tam znova nechce. Nebo mam radsi jit? Moje opatrna doktorka by urcite rekla, at radsi prijdu..ale blbe se mi tam bez auta dostava a tahat ho busem mi prijde zbytecny..no nevim proste.. asi to moc prozivam. Ale kdyz ho, milacka, vidim, jak ze stastnyho miminka je plactivej chrochta.. mate nejaky tipy, co s tim?

Najdete v encyklopedii: Rýma u kojence

Reklama

Reakce:

Alkata
Kecalka 422 příspěvků 29.03.18 12:46

Normální nachlazení. Děláš vse správně. Tahat se po doktorech je zbytečné. Takových jeste bude ;)

katrih
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 29.03.18 12:53

@Faris teď jsme si prošli něčím. podobným ( syn 4 m) měl zadní rýmu, takže nic nešlo vysát a pak chrchlal, ztratil hlásek a my teda nakonec skončili na atb, ale to dostal už i vysoké horečky a jak se nic neodsálo a pořádně se nevykašlal, spadlk.mu to na průdušky. Každopádně jsme dávali nasivin pro miminka, vincentku také. V postýlce jsem mu to vyvýšila a hodně zvlhčovat vzduch, já vždycky něco vyperu a sušák dám k postýlce. Přeju ať to brzy přejde

Faris
Povídálka 40 příspěvků 29.03.18 13:41

@katrih nasivin jste davali na tu rymu?

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 29.03.18 13:58

Syn měl ted to samý trvalo to 14 dní

katrih
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 29.03.18 14:01

@Faris ano na rýmu, ale jak říkám, také mu nic nešlo odsávat vždycky jsem stříkla vincentku a nasivin, pak chvíli počkala a většinou se pak něco uvolnilo a něco se poařilo odsát

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 29.03.18 14:08

Ze zadečku je nutné odčítání Pul stupeň, teplota u miminka je na srážení od 38.2.MY jsme na rýmu dostali na vyplachovani libenar. A pozor čím víc se odsavat tím víc se rýma zhoršuje. Nám pomohlo:hodně větrat, dát výš pod hlavou… My máme po 1.dcerce pěnový klín do postýlky, v noci max 18/19st. ja jsem kojila tak jsem si zvýšila příjem vitamínů c a na noc do misky k postýlce rozkrála cibuli. A chce to vydržet… U tak malých miminek je to na dyl

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama