Synechie malých stydkých pysků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 17:24
synechie malých stydkých pysků

Dobrý den, setkala jste se některá se srůstem malých stydkých pysků u miminkA? Byly jsme na rozpojení, ale zase kousíček zarostl.lze to doma nějakým způsobem rozpojit?

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 29.03.18 17:31

My chodíme od 8 m. Pravidelně min. 1× do roku. Je třeba mazat a roztahovat každý den, zajděte znovu k gynekolozce­.popr.muzete nejdřív zkusit vat. tycinku naolejovanou a mírně zkusit narušit… Ale já raději vždy dojdu k dr

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 17:34

Čím to mažeš prosím? no, poprvé to malá měla srostlé skoro celé, protože mi nikdo neřekl a neukázal co a jak a zdálo se mi, že na mě pediatrička koukala jako na nějakou špatnou matku

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 29.03.18 17:46

My už si taky připadame jako dva blázni co neumí ošetřit genitálie dcery. Normálně olejickem co mažu miminko, ale nemá se to každý den, olej zas někdy vysušuje. Hlavní je po koupání, normálně pořádně omýt zinkou a rozdělit od sebe. My to děláme ale vždy se jí to dole malinko chytne.. A já už to s pediatrou vůbec neřeším rovnou se objednávám k nasi dětské gynekolozce

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 29.03.18 17:50

Jo a jinak mi to taky nikdo neřekl a kdyby Neměl pediatrav 8m. dcery zástup tak bych to asi neřešila ještě nějakou dobu. Copak já vím jak to má u mimi vypadat? Dcerce jsou teď 4roky. a jako upřímně čím byla menší tím to na gynde probíhalo víc v pohodě. Prý to nebolí, jen je to nepříjemné ale jeci těch 20vterin jak blázen. Až mám strach ať z gyndare nemá pak trauma… Ale my máme skvělou paní dr tak snad ne

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 29.03.18 17:51

Ahoj, tady je také jedna diskuze o srůstech. Doporučuje se promazávat amarantovým olejem. Byla jsem s dcerou rozrušovat několikrát, dokonce dostala i atb mast, protože měla ve stěrech bakterie. Nějak po třetím roce se všechno spravilo.

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 29.03.18 20:11

Ahoj, ja chci jen poradit, abyste nepouzivali vlhcene ubrousky, ale treba prirodni variantu Medvidek od Eone, je to super vec ;)
Vlhcene ubrousky mohou tyto problemy zhorsovat.
 https://detska-kosmetika.heureka.cz/…-ml/recenze/#…

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 29.03.18 20:59

@Káťa19 u dcery jsem je používala minimalne, teď už vůbec a stejnak to mívá… Je to prý hormonální

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 29.03.18 21:37

Já u dcery používám olejové „vlhčené“ ubrousky z DM. Jako malá to měla srostlé a dírku jen cca 3 mm. Od té doby to čistím a roztahuji každý den. Má to cca 3 mm srostlé, ale to neřeším, když jí to více nesrůstá. Kolem 8 let by se ji měl začít tvořit estrogen a mělo by to už být bez problémů.

Milis666
Kecalka 152 příspěvků 29.03.18 23:32

My na to přišly taky když byl malej rok a naše doktorka odešla do důchodu. Nová se koukla a hnala nás hned na gindu.Do té doby jsem o tom vůbec neslyšela a ani by mě nenapadlo, že by holčičky mohly mít takové problémy. Vzali jí to skalpelem a musím říct, že to byl poprvé otřesnej zážitek, nemohla se chudinka ani vyčurat. Dostaly jsme mast a radu, po každém koupání protahovat vatovou tyčinkou namočenou v olejíčku. Vrátilo se jí to po 3 měsících a pak už to bylo ok.Na kontroly jsme chodily do 8 let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama