Bouchnuti 3 týdenního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nefferyt
Povídálka 13 příspěvků 03.04.18 12:54
Bouchnuti 3 týdenního miminka

Nechtěně jsem tukla s hlavičkou o zaoblenou cast predni postylky.. Nemohla jsem mu něco udelat?? :(

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 03.04.18 12:59

Řekla bych, že ne. Jsou poměrně odolni a pokud to nebyla velká rána tak se nejspíš nic nestalo.

Luclic
Stálice 57 příspěvků 03.04.18 13:06

Pokud to bylo jenom trošku, tak s velkou pravděpodobností ne. Pokud miminko hned po bouchnutí plakalo a po utišení se chová normalně, není zvýšeně dráždivé nebo naopak spavé, nezvrací…tak by mělo být v pořádku ;) Nebojte, miminka nejsou z porcelanu a neco vydrzi ;) takovych ťuknutí ještě bude :mavam:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20764 příspěvků 03.04.18 13:11

Tak záleží, jak velká prda to byla…
Jestli jen ťuknuní, tak neboj, děti jsou jak se říká „gumové a omyvatelné“, takových ještě bude ;)
Pokud nebude výrazně spavější než obvykle, nebude zvracet a nebo v místě nárazu nebude nějaký velký otok/modřina/boule, tak to nejspíš nic nebude.

Hamouzka
Kecalka 166 příspěvků 03.04.18 13:11

Jestli se mimčo zklidnilo a je v pohodě, tak určitě o nic nejde. Neboj.

Nefferyt
Povídálka 13 příspěvků 03.04.18 13:13

@Hamouzka no ted jedla a usla.. Tak snad sem ji nic neudelala

Nefferyt
Povídálka 13 příspěvků 03.04.18 13:16

@Mar__tanka1983 mela sem ji na ruce a jak sem se sni otočila tak sem sni trochu narazila na tu oblou část postylky no :(

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20764 příspěvků 03.04.18 13:36

@Nefferyt tak jestli to bylo trochu, jak píšeš, tak se neboj.
Ono se těžko dávají diagnozy takhle po síti, ale každopádně takových ťukanců ještě bude…

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 03.04.18 17:46

@Nefferyt
Pokud neplakalo a chová se normálně, nejspíš se nic nestalo.. na hlavičku ale pozor, vždy ji jistim rukou

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 03.04.18 19:12

Bude to znit mozna hnusne, ale to kolikrat jsem omlatila obe deti vsemozne o futra, zdi, dvere u auta… obe ziji a vypadaji, ze to na nich nasledky nezqnechalo :mrgreen:

Pokud to byl takovy ten “provozni” tukanec, kdys proste nevychytala vzdalenost, tak by se nic nemelo stat :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >

Vtipná Dana Batulková pro Expres: Kabelka nesmí být větší než já, což je problém

Herečka Dana Batulková (61) je sice malého vzrůstu, ale i tak si střihla roli... číst dále >