Reklama

Nástup na mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.04.09 10:30
Nástup na mateřskou

Ahoj holky,jsem teď na neschopence.Tu mi napsal obvoďák.Od doktorky jsem dostala papír o nástupu na mateřskou dovolenou.Na tu nastupuji 29.4. a ten samí den jdu k obvoďákovi,aby mi ukončil neschopenku.
Kdy mám ten papír o nástupu na mateřskou poslat?Mám to poslat teď a nebo až po tom 29.4. společně s ukončenou neschopenkou?

Reklama

Reakce:

kajdula
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 17.04.09 17:44

Ahoj mám pocit že až po nástupu na mateřskou

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 18.04.09 20:40

Já bych to poslala společně s ukončenou neschopenkou, ptž stejně dokud ti ji lékař neukončí, tak mzdovka ten papír nebude moct na OSSZ odevzdat - musí tam vyplnit datum nástupu na mateřskou dovolenou a na té nemůžeš být, dokud máš neschopenku, čili ona stejně musí počkat až do aktuálního data nástupu. Jinak si pohlídej, aby ti neschopenka skončila ten předchozí den, jinak budeš mít problémy s OSSZ a zbytečné obíhání lékařů, aby papíry opravili. Tedy 28 ukončení neschopenky, 29 nástup na mateřskou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >