Nástup na mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.04.09 10:30
Nástup na mateřskou

Ahoj holky,jsem teď na neschopence.Tu mi napsal obvoďák.Od doktorky jsem dostala papír o nástupu na mateřskou dovolenou.Na tu nastupuji 29.4. a ten samí den jdu k obvoďákovi,aby mi ukončil neschopenku.
Kdy mám ten papír o nástupu na mateřskou poslat?Mám to poslat teď a nebo až po tom 29.4. společně s ukončenou neschopenkou?

Reakce:

kajdula
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 17.04.09 17:44

Ahoj mám pocit že až po nástupu na mateřskou

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 18.04.09 20:40

Já bych to poslala společně s ukončenou neschopenkou, ptž stejně dokud ti ji lékař neukončí, tak mzdovka ten papír nebude moct na OSSZ odevzdat - musí tam vyplnit datum nástupu na mateřskou dovolenou a na té nemůžeš být, dokud máš neschopenku, čili ona stejně musí počkat až do aktuálního data nástupu. Jinak si pohlídej, aby ti neschopenka skončila ten předchozí den, jinak budeš mít problémy s OSSZ a zbytečné obíhání lékařů, aby papíry opravili. Tedy 28 ukončení neschopenky, 29 nástup na mateřskou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >