Nateklý pindík u dvouletého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47857 příspěvků 23.09.14 20:10
nateklej pindour -prosim o rady...

Prosim sem už na dně, nevím co dělat..

NMalej 2 roky. Ráno mu strašně natekl z ničehonic pndour. Velikost 3× větší než normáně, ani chodit nemůže. Jela sem ted na dětskou urologii kde mi po 3 hodinách čekání bylo pouze zděleno že mám pouze ledovat.

Na kuži se mu dělaj 1-2cm rudé strupy(Na kuži na pindourovi) a má ho obrovského a zkrouceného.
Zkoušela sem ledovat, heřmánek, řepík a furt se to nelepší. Čurat muže, ale sotva chodí, nemůže ani sedět.
Trochu mám strach aby dr něco nepodcenil i když to byl opravdu nej dr z nemocnice(už s ním mám zkušenost se starším synem)
Stalo se to někomu, co dělat, jak pooci? Moc díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 23.09.14 20:16

8o A bolí ho to, nebo „jen“ zavazí? A dělají se mu stroupky? To si ani neumím představit :think:

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 23.09.14 20:16

Ty mas trpelivost, ja bych si to na uru vyrvala… zajdi k pediatrovi, ni?

lenkaha
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 23.09.14 20:17

Co přidat Framykoin? Nepodceňovala bych to…zašla bych ještě k dětské.

Susanna
Generální žvanilka 22089 příspěvků 23.09.14 20:18

@Kamča.dalmatinka Syn měl na jaře něco podobného- strašně mu natekl, zčervenal, jen ty strupy neměl. Na pohotovosti nám tehdy dali nějakou mastičku jako lokální atb (ale už nevím, co to bylo) a proplachovali jsme heřmánkem. Druhý den to bylo lepší, za 3 dny byl klid.
Nám řekli, že je to zánět předkožkového vaku.
Edit.: Ta mast, řekla bych, že to bylo něco s framykoinem.

natyber
Kelišová 6061 příspěvků 23.09.14 20:19

@Kamča.dalmatinka 8o To je divný, že ti řekli jen ledovat. Kamarádky syn měl bolestivýho pindíka a doktor mu trochu stáhnul kůžičku a vyteklo dost hnisu.Jela bych tam znova, to ho musí fakt děsně bolet :(

Renatt
Extra třída :D 14662 příspěvků 23.09.14 20:20
@Kamča.dalmatinka píše:
Prosim sem už na dně, nevím co dělat..

NMalej 2 roky. Ráno mu strašně natekl z ničehonic pndour. Velikost 3× větší než normáně, ani chodit nemůže. Jela sem ted na dětskou urologii kde mi po 3 hodinách čekání bylo pouze zděleno že mám pouze ledovat.

Na kuži se mu dělaj 1-2cm rudé strupy(Na kuži na pindourovi) a má ho obrovského a zkrouceného.
Zkoušela sem ledovat, heřmánek, řepík a furt se to nelepší. Čurat muže, ale sotva chodí, nemůže ani sedět.
Trochu mám strach aby dr něco nepodcenil i když to byl opravdu nej dr z nemocnice(už s ním mám zkušenost se starším synem)
Stalo se to někomu, co dělat, jak pooci? Moc díky

Jen ledovat?
Nedali mu žádnou mast?
Jde mu přetahovat?
Syn měl to samé, dali mu atb mast a pomohlo to.

Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 23.09.14 20:20

Podle googlu to asi bude zánět :( Ledovat, obklady z heřmánku a ráno hned k dětské!! ;)

Lucynka86
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 23.09.14 20:22

Syn to mel na jsre jen bez strupu hrozne mu pres noc otekl hned jsem vyrszila k dr napsala nsm framykoin a co hodinu mu ho macela v hermanku druhrj den byl klid

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47857 příspěvků 23.09.14 20:22

Já myslela že pujde o zužení té dírky, měl to starší, takže pan primář mu to obkružil, pak dostal mast a ta dírka se díky masti roztahovala až mu šel přetahovat a přestaly problémy, takže sem čekala stejnej pustup.

Na lékaře sem tedy natrefila na stejného a nejdříve to chtěl provédst, ale když vděl jak je nateklej, tak řekl že musíme počkat až otoky splasknou a pak že provedem stejný postup, ale že mám přijít ve středu. Né zítra, příšt týden.

Samozřejmě ho to bolí strašně, nenechá na sebe šáhnout, ani chovat, ty strupy má jak do živého masa.jak kdyby byl extrémně opruzenej, ale pleny už nenosí.

Renatt
Extra třída :D 14662 příspěvků 23.09.14 20:24
@Kamča.dalmatinka píše:
Já myslela že pujde o zužení té dírky, měl to starší, takže pan primář mu to obkružil, pak dostal mast a ta dírka se díky masti roztahovala až mu šel přetahovat a přestaly problémy, takže sem čekala stejnej pustup.

Na lékaře sem tedy natrefila na stejného a nejdříve to chtěl provédst, ale když vděl jak je nateklej, tak řekl že musíme počkat až otoky splasknou a pak že provedem stejný postup, ale že mám přijít ve středu. Né zítra, příšt týden.

Samozřejmě ho to bolí strašně, nenechá na sebe šáhnout, ani chovat, ty strupy má jak do živého masa.jak kdyby byl extrémně opruzenej, ale pleny už nenosí.

A čůrá v pohodě?
Syna jsem dávala do lavoru s heřmánkem i čůrat, protože jinak řval jak tur:-(

Nee
Nováček 8 příspěvků 23.09.14 20:24

Taky jsme si tím prošli u dvouletého syna. Dětská lékařka nám předepsala Solutio Rivanoli - dávali jsme obklad - za tři dny bylo vše OK.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47857 příspěvků 23.09.14 20:25

Horší je že mu i černá:-(, má ho zakroucenej jak prasátko ocásek-potom nechám diskuzi smazat aby si to jednou nečetl jak sem řešila jeho pindoura na internetu) se bojim aby mu neupadl.na uro sem volala a řekli že musim ledovat, že to chvilku potrvá…ale mám strach. k dětské ráno vyrazim

Susanna
Generální žvanilka 22089 příspěvků 23.09.14 20:25

@Kamča.dalmatinka Nám tehdy řekli, abychom při otoku určitě nepřetahovali. Já bych asi teda chtěla ten framykoin, musí ho to hrozně bolet.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47857 příspěvků 23.09.14 20:26
@Renatt píše:
A čůrá v pohodě?
Syna jsem dávala do lavoru s heřmánkem i čůrat, protože jinak řval jak tur:-(
čurá bez řevu, ale i ten konec má tak podivně zkroucenej že čurá na levo :oops: pak řve že to neumí korigovat, tak taky čurá do skleničky
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >