Nateklý kotník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chobof
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 16:14
Nateklý kotník

Ahoj holky, jsem tak trochu chocholoušek :nevim:, dcera ( devět let) před dvěma týdny spadla na betonový obrubník, jednu nohu si sedřela, protože ji to bolelo, zaměřili jsme se na tu bolavou nohu. Po dvou týdnech má strup pryč, vše zhojené, jen jsem si všimla, že má na druhé noze oteklý kotník, ne moc, ale je oteklý, když se to hodně zmáčkne v místě otoku, trošku ji to bolí, ale kdybych si nevšimla toho rozdílu, vůbec o tom nevíme, nebolí jí to, nekulhá, modřinu nemá, žádný vpich, že by to měla od komára, teplota, prostě nic, tak nevím, máte některá podobnou zkušenost?

Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 29.08.18 16:43

Naraženina s nyní voda v kotníku. Asi bych navštívila raději lékaře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >