Natržení hráze a hojení...

Anonymní
15.11.20 12:32

Natržení hráze a hojení

Ahoj, mám dotaz a omlouvam se za blby tema :oops: ale mám čtrnáct dní po porodu, natrhla jsem se až ke konečníku, šití na šest stehů, a pocitově jsem ok, nic mě netlačí, nepálí, netáhne mě, svaly tam cítím a můžu je i normálně stáhnout. ALE včera jsem našla odvahu a koukla se “tam dolů” no a na tom místě na hrázi, kde to prdlo, už mám vypadlé stehy krom jednoho a jakoby takovou “díru”, vypadá to jako taková ta čárka na kávovém zrnku, :oops: znamená to, že by se mi to šití rozjelo? Naběhlé to není, nehnisá, sedím normálně a už to ani necítím, tak mě to trochu překvapilo :? mám se s tím objednat na gyndu? Nebo jak jste to měly vy? Netusim vůbec, jak to má normalne vypadat a co teď s tím :oops: :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.11.20 12:42

Taky se mi to stalo, nikdo to už neřešil, žádný další strh mi tam nikdo nedal. Zahojilo se to a vypadá to ok.

• Citovat
  • Nahlásit
3785
15.11.20 13:50

Taky jsem měla dírku, těsně u konečníku. Do půl roku se to zhojilo a zacelilo samo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 19:10

Diky za odpovědi ;) holky, a nevadilo vám to pak při sexu, ze to nebylo úplně zarostlý? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 21:28

Já měla sex, až když to bylo úplně zahojené, takže mi nevadilo nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 00:38

Ahoj, také si pamatuju, že když jsem si to „ošahávala“, cítila jsem se strašně divně a říkala jsem si, že to tam zašili nějak špatně. Ale ničemu to nevadilo… a teď je to devět let a určitě je všechno normální a fakt nevím, kdy se to spravilo. Neboj, určitě to bude dobré.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat