Nazelenalý hlen v plínce kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 27.12.16 19:51
Nazelenaly hlen v plince kojence

Holky, plné kojim dvouměsíční holčičku, stolici ma normálně žlutou řídkou s kousky…Ale někdy když kaká třeba už po čtvrté tak je stolička třeba nazelenalá a má tam jakoby sopel…Může se to stávat? Další stolička je pak druhý den zase žlutá normál…Stalo se to podruhé…a ještě dotaz…Taky se vaším dětem ta stolička jakoby táhne když dáte plinku k sobě a od sebe? Mi přijde taková táhla pořád…Že ten hlen bych tam i přehlídla :roll: :nevim: to je furt něco s tema deckama :roll: :mrgreen:

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17386 příspěvků 20 inzerátů 27.12.16 19:54

@Megane 123 Nemá rýmu? Dle popisu to vypada na spolykane nudle. Jen mi tam uplne nestimuje ta zelena barva (pokud dite teda neni dokrmovane UM).

Run
Generální žvanilka 20571 příspěvků 27.12.16 19:56

Za me normalka. Pokud prospívá, vůbec bych to neresila.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 27.12.16 19:57

@Svistice no přijde mi že je trochu zahlenena, někdy chrchla…Ale to už od narození snad…Nazelenalou barvu někdy mívá i tak a to prý nevadí říkala mudra…Taky to bylo déle v plince dneska, poznala jsem to az po čichu že asi kakala :mrgreen:

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 27.12.16 20:00

@Run prospívá prý nad limity :D… Ale dost trpime na prdiky… A bývá ta stolice u kojenců taková táhla běžně? Viz můj druhý dotaz

Run
Generální žvanilka 20571 příspěvků 28.12.16 15:08

@Megane 123 za me ano… Moje dítě to vlastně jen z kojení dotahlo v roce na 12 kg… To co bylo v popisu mela běžně. A s odstupem let mužu v klidu říct, ze alergii ani nesnášenlivos­t nemá.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 29.12.16 07:44

@Run volala jsem včera mudre a šly jsme na převážení radši…Přírůstek má, na to nerikala nic ale vzala jsem tam plinu a říkala že hlen tam má…A to neviděla jak se vykadi čerstvě..No mám vysadit mléčné výrobky a uvidí se co to udělá…Říkala že pokud se to v oblibě táhne tak je tam hlen a není to běžné :nevim: ale ona takhle kádi prostě od narozeni :nevim:

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 29.12.16 07:45

V plince

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >