Reklama

Nazelenalý hlen v plínce kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 27.12.16 19:51
Nazelenaly hlen v plince kojence

Holky, plné kojim dvouměsíční holčičku, stolici ma normálně žlutou řídkou s kousky…Ale někdy když kaká třeba už po čtvrté tak je stolička třeba nazelenalá a má tam jakoby sopel…Může se to stávat? Další stolička je pak druhý den zase žlutá normál…Stalo se to podruhé…a ještě dotaz…Taky se vaším dětem ta stolička jakoby táhne když dáte plinku k sobě a od sebe? Mi přijde taková táhla pořád…Že ten hlen bych tam i přehlídla :roll: :nevim: to je furt něco s tema deckama :roll: :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 27.12.16 19:54

@Megane 123 Nemá rýmu? Dle popisu to vypada na spolykane nudle. Jen mi tam uplne nestimuje ta zelena barva (pokud dite teda neni dokrmovane UM).

Run
Generální žvanilka 20515 příspěvků 27.12.16 19:56

Za me normalka. Pokud prospívá, vůbec bych to neresila.

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 27.12.16 19:57

@Svistice no přijde mi že je trochu zahlenena, někdy chrchla…Ale to už od narození snad…Nazelenalou barvu někdy mívá i tak a to prý nevadí říkala mudra…Taky to bylo déle v plince dneska, poznala jsem to az po čichu že asi kakala :mrgreen:

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 27.12.16 20:00

@Run prospívá prý nad limity :D… Ale dost trpime na prdiky… A bývá ta stolice u kojenců taková táhla běžně? Viz můj druhý dotaz

Run
Generální žvanilka 20515 příspěvků 28.12.16 15:08

@Megane 123 za me ano… Moje dítě to vlastně jen z kojení dotahlo v roce na 12 kg… To co bylo v popisu mela běžně. A s odstupem let mužu v klidu říct, ze alergii ani nesnášenlivos­t nemá.

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 29.12.16 07:44

@Run volala jsem včera mudre a šly jsme na převážení radši…Přírůstek má, na to nerikala nic ale vzala jsem tam plinu a říkala že hlen tam má…A to neviděla jak se vykadi čerstvě..No mám vysadit mléčné výrobky a uvidí se co to udělá…Říkala že pokud se to v oblibě táhne tak je tam hlen a není to běžné :nevim: ale ona takhle kádi prostě od narozeni :nevim:

Megane 123
Kecalka 258 příspěvků 29.12.16 07:45

V plince

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama