Reklama

Název květinářství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajinka555
Nováček 4 příspěvky 01.01.17 22:16
Název květinářství

Dobrý den, ráda bych si otevřela vlastní květinářství, mělo by být jednoduché, moderní, minimalistické. A takový by měl být i název, s tím si však nevím rady, tak pokud by někoho něco napadlo tak budu moc ráda za každý komentář. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24368 příspěvků 01.01.17 22:18
@jajinka555 píše:
Dobrý den, ráda bych si otevřela vlastní květinářství, mělo by být jednoduché, moderní, minimalistické. A takový by měl být i název, s tím si však nevím rady, tak pokud by někoho něco napadlo tak budu moc ráda za každý komentář. Děkuji

a jaká je tvá oblíbená květina?

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 01.01.17 22:24

Záleží, na co se chceš zaměřit.. podle toho se rozhodnout, jestli chceš název český, anglický, nebo třeba latinský…?

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 01.01.17 22:25

Svagrova mela Sedmikrasku.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 01.01.17 22:38

U nás je La Plevela a upřímně naprosto geniální :mrgreen: Takže něco podobného možná ;)

Malaga
Generální žvanilka 24368 příspěvků 01.01.17 22:41

@Aletheia třeba Los Burinos?

jajinka555
Nováček 4 příspěvky 01.01.17 22:44

@Malaga Heřmánek a další luční kvítí. Vím ale určitě že nechci květinářství např: Květinářství heřmánek, Květinářství kopretina nebo tak. Přijde mi že takové je každé druhé. :/
@WaIl Rozhodně nechci typické květinářství kde krásná kytka znamená tisíc celofánu, přízdob a podobně. V jednoduchosti je podle mě krása. Název by mi tedy nevadil v jakémkoli jazyce :)
@Aletheia Na to jsem koukala, to je opravdu geniální. Koukala jsem ještě na Loukykvět nebo Svazek. Přesně něco takového bych chtěla :)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 01.01.17 22:44
@Malaga píše:
@Aletheia třeba Los Burinos?
:nevim: Nebát se zajímavých názvů. Takových sedmikrásek, prvosenek a jiných je hromada. ;) To byla pointa.

jajinka555
Nováček 4 příspěvky 01.01.17 22:46

@Aletheia Přesně tak, takové je opravdu každé druhé :/

Malaga
Generální žvanilka 24368 příspěvků 01.01.17 22:49

Tak třeba italsky je kvítí fiori - jednoduché minimalistické

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 01.01.17 22:53

Co třeba „Gerberos“ a dát si tam tříhlavou květinu…

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 01.01.17 22:54

Miluju název Květinářství U Penny, protože člověk hned ví, kde to je, když třeba googlím otvírací dobu. U jiných musím zkoumat, jestli to je to pravé. Přízemní, ale praktické.

jajinka555
Nováček 4 příspěvky 01.01.17 23:00

@Malaga to je super!! :))
@zrcadlo dobrý nápad! :))
@Knihomyš Ale nepraktické do budoucna, pokud by mi třeba majitel zrušil podnájem a já byla nucena přestěhovat květinářství třeba k Tescu :D

Karii
Povídálka 23 příspěvků 01.01.17 23:59

@Malaga Fiori zni hezky. :)

jijisan
Kelišová 5772 příspěvků 02.01.17 00:16

Puget

Zelí

Moc kytek

Osteospermum :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama