Nažloutlý hlen v druhém trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hadraplanka
Kecalka 159 příspěvků 12.03.19 09:06
Nažloutlý hlen v druhém trimestru

Dobré ráno všem, jen čistě pro zajímavost. Od nějakého dvanáctého týdne mě trápí nažloutlý hlen, převážně jen ráno, kdy se rozhýbu. Není to každý den, většinou po bolení podbřišku zhruba jednou, dvakrát do týdne - to připisuji roztahování dělohy, protože se opakuje vždy přibližně ve stejnou dobu. Proběhla kultivace, zjištěny lehce zvýšené hodnoty e. coli. Čípky Macmiror jsem dobrala v sobotu, nyní po bolesti břicha opět nažloutlý hlen. Doktorka nebyla schopna žádný jiný problém detekovat. Předpokládám tedy, že je to hormonálního původu. Nic mě nesvědí, ani nepálí, močák neřeže. Někdo podobné zkušenosti z poslední doby?

Reakce:
prceek55
Kecalka 435 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 13:44

Ahoj hleny a výtoky já mám pořád.. ted jsem 20tt a doktorka mi řekla, že je to normální :nevim: tak si myslím, že to nic nebude :)

hadraplanka
Kecalka 159 příspěvků 12.03.19 15:51

@prceek55 Díky. Dost mě to znervózňuje, protože já na tyhle věci před těhotenstvím nikdy netrpěla a všechny další diskuze na tohle téma jsou staršího data, tak jsem chtěla načerpat případnou další inspiraci, kde by mohl být problém. Ale tak fajn, kašlu na to. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 15:54

@hadraplanka pokud udelala kultuvaci znovu a nic nenasla, je to v poradku

Váš příspěvek
Reklama