Začátek těhotenství a problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 21:11
Začátek těhotenství a problém

Ahoj holky je mi to trapné psát tu, ale bohužel nemám nikoho abych se zeptala :) Mám takový menší problém s manželem jsme měli sex a já jsem těhotná teprve úplně na začátku poslední menstruace byla 28.1.2019 chystám se na gyn. Po sexu jsem si všimla slabšího výtoku s troškou krve, jen takový načervenalý výtok občas mě bolí břicho jakoby při menstruaci ale to je prý normální. Jsem trošku vystrašená může to značit něco špatného?

Reakce:
xjuliax
Kecalka 354 příspěvků 11.03.19 21:18

V klidu, tam dole je to všechno prokrvené, tak to může být ono. Pokud nekrvácíš, tak to bude ok. :palec:

Ventolin
Kecalka 111 příspěvků 11.03.19 21:19

Ahoj neboj je to možná překročena sliznice,ale to uvidí doktor.basti na tom začátku ascorutin,ať nespinis a nekrvacis.A vše bude v pohodě. :P

Ventolin
Kecalka 111 příspěvků 11.03.19 21:20

Promiň ne překročena,ale prokrvení jsem vůl.

Anny A
Kecalka 410 příspěvků 11.03.19 21:20

Myslím ze to tu psalo uz hodne holek… stejny problem ale nic to neznamenalo. :) hlavne v klidu. Mne se to teda stalo ikdyz sem tehu nebyla. Sleduj pokud by se to zmenilo v krvaceni a velke bolesti tak hned k doktoru…

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 11238 příspěvků 18 inzerátů 11.03.19 21:20

Pokud to neni cista jasna krev, tak se neboj, bude to dobry, dodrzuj klid

Aneta009
Nováček 4 příspěvky 11.03.19 21:25
Všem moc děkuju
Už jsem byla dost vystrašená
@Káťa19 píše:
Pokud to neni cista jasna krev, tak se neboj, bude to dobry, dodrzuj klid
@Anny A píše:
Myslím ze to tu psalo uz hodne holek… stejny problem ale nic to neznamenalo. :) hlavne v klidu. Mne se to teda stalo ikdyz sem tehu nebyla. Sleduj pokud by se to zmenilo v krvaceni a velke bolesti tak hned k doktoru…
@Káťa19 píše:
Pokud to neni cista jasna krev, tak se neboj, bude to dobry, dodrzuj klid
@Anny A píše:
@Ventolin píše:
Ahoj neboj je to možná překročena sliznice,ale to uvidí doktor.basti na tom začátku ascorutin,ať nespinis a nekrvacis.A vše bude v pohodě. :P
@xjuliax píše:
V klidu, tam dole je to všechno prokrvené, tak to může být ono. Pokud nekrvácíš, tak to bude ok. :palec:
Ennny
Závislačka 3330 příspěvků 11.03.19 21:29

Je to prokrvené to by z tebe musela ta krev tect aby byl problém ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 21:35

Ja v prvnim tehu taky zaspinilampo sexu a na uzv bylo vse v poradku a mam zdrave dite. Lepsi sex trosku nazacatku omezit nebo opatrneji.

Ventolin
Kecalka 111 příspěvků 11.03.19 21:36

V klidu na to jsme tady,já čekám 5 mimco a bojím se taky jak o první.Taky nemám kde pokecat ,protoze než člověk polita doma děti a vše okolo není čas na nic.

Aduš8
Závislačka 4162 příspěvků 11.03.19 22:00

Já teď čekám druhé a v obou těhotenství nám doktor řekl, že pokud možno, máme se do 10.-12.tt, kdy je to nejrizikovější, zdržet sexu. Spousta žen ti řekne, že je to blbost, my jsme to v obou těhotenství dodrželi. Kdyby se něco stalo, stejně bych si akorát vyčítala, že jsem ho neposlechla.

Ennny
Závislačka 3330 příspěvků 11.03.19 22:02

@Aduš8 :palec: souhlas

Váš příspěvek
Reklama