Názor na očkování co 3 měsíce?

Anonymní
7.11.19 20:40

Názor na očkování co 3 měsíce ?

Dobrý den prosím dcera má jít v lednu na očkování hexa vakcínou v dubnu mi doktorka řekla že by jsme pichli prevenar v červenci meningokok c říjen opět prevenar a prosinec prý mmr (to nevím jestli neposunout ještě ) jinak dceři je 14 měsíců a dřív nebyla očkovaná protože byla často nemocná :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7.11.19 20:43

Když vydržíte prevenar do dvou let, tak je jen jedna dávka. Ovšem záleží s čím je dítko nemocné atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6853
7.11.19 20:48

Co se ti přesně nezdá? Jsou doktoři, kteří klidně naočkují více vakcín dohromady, myslím, že ta vaše je hodně rozumná. Mezi jednotlivými vakcinami by měla být pauza alespoň 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 20:53

@Aduš8 Nevím zda se mi že je to hodně za sebou a korunka je potom to mmr to mám docela nahnáno

• Nahlásit
  • Citovat
7.11.19 20:57

No mě spíš děsí často nemocné rok a půl staré dítě bez povinného očkování :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
7.11.19 21:01

My jsme nechali dat normalne hexu a prevenar najednou za dva mesice druhou davku obojiho a za mesic jdem na meningokoka…mimi uplne v pohode, ani o tom nevedela… a mame to z krku a rok klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 21:01

@Bubla Bůčková me dítě mělo slabou imunitu často kašel, rýma nic strašného ale bylo to jak na kolotoči. Teďka musím zaťukat už nebylo dlouho nemocné tak chci všechno dohnat. T

• Nahlásit
  • Citovat
6853
7.11.19 21:07

To bys asi nechtěla vidět očkovák mého syna. Do roka měl naočkované rotaviry(3 dávky), pneumokoky(1 dávku), hexu(2 dávky) i MMR(1 dávku). Dceru nechávám očkovat úplně stejně. Jediná reakce byla na vakcínu proti rotavirům u obou průjem (normální, je to živá vakcína). Po Hexe byli jen malinko mrzutí jeden, dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
7.11.19 21:32
@Aduš8 píše:
To bys asi nechtěla vidět očkovák mého syna. Do roka měl naočkované rotaviry(3 dávky), pneumokoky(1 dávku), hexu(2 dávky) i MMR(1 dávku). Dceru nechávám očkovat úplně stejně. Jediná reakce byla na vakcínu proti rotavirům u obou průjem (normální, je to živá vakcína). Po Hexe byli jen malinko mrzutí jeden, dva dny.

Ma dcera uplne stejne, ale skoro na vse mela reakci. Horecky, plac… kdyz jsme byli na MMR tak nas dr jeste premlouvala na Bexsero, ale to uz jsem rekla, ze fakt ne. Naprali jsme toho za ten rok do ni az presprilis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 21:37

No tak když se to zakladatelce zda hodně, tak to očkovat všechno nemusí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
26.12.19 00:37
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím dcera má jít v lednu na očkování hexa vakcínou v dubnu mi doktorka řekla že by jsme pichli prevenar v červenci meningokok c říjen opět prevenar a prosinec prý mmr (to nevím jestli neposunout ještě ) jinak dceři je 14 měsíců a dřív nebyla očkovaná protože byla často nemocná :think:

No já nevím já jsem očkoval děti po měsíci a když byly kojenci tak každých 14 dnů, protože jinak se nedalo stihnout naočkovat v potřebném čase všechno co jsem chtěl. Pokud nemáte očkované 14 měsíční dítě proti ničemu, pak dejte hexu a za 14 dní prevenar a na konci února MMR za měsíc po MMR hexu č. 2 a po 2-3 týdnech další prevenar…. pak 3 dávky meningitidy po měsíci (B…ACYW, B) a zhruba 6 měsíců po poslední hexe dejte další dávku a pak ještě poslední prevenar. A pak hned chřipku protože bude podzim 2020 - když máte často nemocné dítě je nesmysl neočkovat proti chřipce. Jinak Vaší doktorku nechápu Vy evidentně očkovat chcete a ona vystavuje Vaše dítě naprosto nesmyslně rizikům infekce odkládáním očkování co jí k tomu vede nechápu… Jinak když jsem očkoval děti po měsíci pak byly v té době méně nemocné, protože očkování stimuluje a posiluje imunitní systém jde jen o to to nepřehnat, aby si tělo stačilo vytvořit kvalitní protilátky na všechny očkované nemoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
26.12.19 00:55
@Anonymní píše:
@Aduš8 Nevím zda se mi že je to hodně za sebou a korunka je potom to mmr to mám docela nahnáno

Jinak jedno s mých dětí dostalo do 13 měsíců 4× hexu, 4× prevenar 13, 3× rotateq a 1× meningitidu typu c., celkem 12 dávek vakciny. Všechno bez reakcí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama