Vakcína prevenar13 a rotateq

7.11.19 08:31

Vakcína prevenar13 a rotateq

Ahoj holky mám otázku, včera jsme byli na očkování prevenarem 13 a rotateqem malý 3měsíce mi dostal teploty jak dlouho jí může mít než s ním k DR? zatím jsem mu dala Panadol čípkek měl 38,7 trochu mu klesla ale pořad jí má a já nevím jak dlouho je to normální? dilky za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.11.19 08:38

Je to individuální, některé děti ji mají třeba den, některé 3 dny. V tomhle případě jsou důležité i tekutiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13526
7.11.19 08:40

K dr se chodí pokud ji má dyl jak 3 dny. Den dva po tom očkování je celkem normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 08:42

@Michaela02993 děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 08:42

@Kriss Tina Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
7.11.19 09:02

Taky bych pockala. Dbala na tekutiny a dite více sledovala. Měříš teplotu v zadečku? Má se nějak odecitat pul stupně. A některé maminy dávají cipek nebo sirup až když je to po odectu vice jak 38,5 stupne, ale je to individuální. Kdyby tě to nějak zmervoznovalo, zavolej si k dr, zda to děláš správně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 09:08

@Kriss Tina Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
7.11.19 09:29

@Elisabeth118 nám to dělal i sám prevenar. Ale do druhého dne holky byly v pořádku. Hodně koj a bude to ok. Příště se zmiň doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 09:32

Já se toho děsím taky, dcera v pondělí dostane druhou hexu a prevenar. Tak jsem zvědavá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 10:16
@Michaela02993 píše:
Já se toho děsím taky, dcera v pondělí dostane druhou hexu a prevenar. Tak jsem zvědavá :(

pokud se toho bojíš, tak nenechávej očkovat obě vakcíny naráz, ale aspoň s měsíčním rozestupem. Nechápu, že ještě jsou doktoři, kteří klidně píchnou dvě vakcíny v jeden den :-( Už kvůli případné reakci, kdyby byla nějaká větší, tak nevíš, na kterou vakcínu to bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 10:43

@Popokatepetla já se bojim maximálně té horečky. Čím dřív dítě dostane prevenar tím líp, asi jsem špatná matka ale mám k tomu své důvody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 17:31

@Michaela02993 také jsem chtěla aby měl co nejdřív. Dáváš i očkováni proti meningokoku? pokud ano jak staré bylo tvé dítko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 17:37

@Elisabeth118 momentálně má zítra 3 měsíce, a právě ten prevenar mám schválně takhle brzy :) a v pondělí se právě domluvím s doktorkou na dalších ockovanich. Syn měl 5 měsíců když dostal na meningokoky a ve 3 měsících právě prevenar, doktorka mě odrazovala ale když jsem jí tehdy vysvětlila své důvody neměla s tím problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 19:14

@Michaela02993 my jsme s manželem právě ty meningokoky odložili malému byly tři měsíce včera a zatím ma povinnou hexaCima a rotateq a prevenar a tím zatím končíme přijde my to už hodně na tak malé tělíčko hlavně ten prevenar teď špatně nese celý den má teploty 38-38,5 a nožičku v místě vpichu oteklou. A mužů vědět důvod proč tak trváš Na prevenaru? nějaká špatná zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 19:44

@Elisabeth118 já i moje sestra jsme měly zánět mozkovych blan ( já ve 2 měsícich a sestra ve 4 měsících) takže když jsem tohle řekla doktorce sama mi řekla že Teda v tomhle případě je to očkování pochopitelné, protože prevenar je i proti tomuto, ale i tak mi stačí momentálně zásah dvou vakcín najednou. Zbytek se uvidí v budoucnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama