Názor na výběr pyžama

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 09:12

Názor na výběr pyžama

Ahoj, měla bych takový dotaz - uvažuji, že bych manželovi koupila k narozeninám klasické pyžamo, které si pamatuji u svého táty a dědečka :) Něco v podobném stylu jako jako je na fotce. Co si o tomto stylu myslíte? Není to už trošku moc retro? Mě to připadá fajn a možná bych si i ráda takové koupila sama pro sebe - co vy na to? Líbilo by se vám to na manželovi, případně i na vás? Díky moc za názor. Pěkný den :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
13.1.22 09:15

Na mě je to už velké retro. :D Někomu se to ale určitě může líbit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 09:16

Jen tak nadhoď před manželem, jak se mu ta pyžama líbí. A uvidíš.
On je bude nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29873
13.1.22 09:19

@klara.martinova no nejdřív zjisti, jestli se to líbí manželovi, já bych to nedala, strašně asexuální, já bych v tom viděla svého 96letého dědečka,
no taťka má 63 a takové pyžamo by si neoblekl,
ale zas někoho retro bere, to je těžké zevšeobecňovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6657
13.1.22 09:22

Můj muž by nespal ani v pyžamu…tak těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5678
13.1.22 09:24

Manžel pyžama nenosí, tak ne. Jestli tvůj manžel pyžama nosí, tam mu ho kup. Víc se mi líbí to vpravo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6244
13.1.22 09:25

Mi se to třeba hrozně nelíbí a kdyby se do toho manžel oblékl, asi bych měla velký problém přestat se smát. Ale svého muže znáš nejlépe ty. Můj brácha třeba nenosí jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
13.1.22 09:29

Já třeba ty knoflíky vepředu nesnesu. Mimoto se to pak někdy vytahá a ty knoflíky se rozepínají. Na spaní dávám přednost největšímu pohodlí - nahota nebo větší tričko/noční košile.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27212
13.1.22 09:34

@klara.martinova

Já tě asi dovedu pochopit. Je to hezké retro. Vzpomínky… A dovedu si to na sobě i manželovi představit třeba na Vánoční večer nebo tak něco.

Ale i když se mi to také líbí, jako retro - nenosila bych to a ani můj muž. Já jsem ráda, že jsem se po letech vymanila z klasických bavlněných pyžam typu triko a šortky a začala jsem doma standardně a běžně nosit negližé, krajky a satén. Hned si připadám víc sexy i když jdu spát. A manžel je také nadšený. Flanelový kostkovaný pyžamo by ho určitě tak nebralo :mrgreen:

Takže za mě - u nějaké příležitosti, třeba nějaký výjimečný večer nebo tak něco, klidně… ale denně v tom doma chodit - rozhodně ne. Asexuální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
13.1.22 09:46

Jo my to doma nosíme. Já teda dost často kalhoty od pyžama a tílko nebo naopak vršek s boxerkama. Je to pohodný a sexy aranžmá se dá taky pořídit :D. Někdy si i sdětma děláme pyžamkovej den a to z nich nevylezeme celý den. Ovšem neznám vkus tvého manžela no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
13.1.22 09:49

Představím si chlapy, kterým tohle sluší, takže proč né…ale záleží jaký je manžel typ.

Ted hodně frčí i pánské noční košile a slyšela jsem kladné recenze, i když to zní zvláštně. Křeček v noční košili :lol: :lol: :lol: ale asi jak chlapi zkusí, zjistí, že je to fajn „když spodek větrá“, ale zase záleží na člověku co je to za typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23096
13.1.22 09:51

Mě by se to na mém muži líbilo, líbí se mi ve všem, ale pyžamo nenosí, takže smůla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 09:53

To vpravo je jednoznačně dámské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
13.1.22 09:53

Mě se líbí - sobě bych je koupila :mrgreen: ale třeba můj muž by je spis nenosil, takže musíš vycházet ze svých zkušenosti - mému muži by stopro v pyžamu bylo teplo, naopak já jsem super zimomriva, takže to je jedna z věci, který taky vezmi do úvahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
13.1.22 10:16

Zrovna u pyžama se u nás doma jede na pohodlí, takže zda se mi líbí, je zcela irelevantní. Neb muž vyžaduje úplet a určitě bez knoflíků. Proto u nás doma by neprošlo, protože má knoflíky a je to plátno. Kdyby chtěl spát v klasickém pyžamu, tak to první klidně. Ovšem co na to tvůj muž, musíš vědět ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat