Nebezpečné předměty

Anonymní
3.5.20 07:49

Nebezpečné předměty

Ahoj holky, ťukla jsem malého do rohu kovové malé mřížky, naštěstí zaobleného, má pár týdnů a bojím se jak moc je hlavička na tyto ťukance citlivá a jestli by malý brečel kdybych mu ublížila. U kojení mi vyzvracel, ale nahltal se rychle mléka a pak se i pokakal. Tak doufám že to nesouvisí s tou mřížkou. Brečí miminka když je něco bolí nebo mají něco s hlavičkou?? Děkuji, jsem prvorodička v bytě máme malý prostor a mám z toho teď nervy. :zed: :oops: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25404
3.5.20 08:28

Klid, určitě jsi ho nepraštila velkou silou a to, že zvracel bude spíš k tomu že hltal. Praští se ti do hlavičky ještě mockrát a naštěstí ty malé děti jsou hodně odolné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17920
3.5.20 08:55

Ano, jakmile by ho něco bolelo, tak by brečel. Hlavička je vcelku dost odolná.

Ještě ti xkrát spadne a nějak si lehce ublíží. Bez toho, aby měl rozbitá kolena a boule se nenaučí padat a chodit bezpečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 07:39

@Aspera právě malé děti nemají srostlou lebku a proto jsou ještě náchylnější k úrazům si myslím. Zrovna u hlavičky se bojím a stalo už se něco podobného párkrát, třeba při umývání v umyvadle, jen nebrečel tak nevím jestli si to jen neuvědomuje jak je malý nebo by brečel kdyby se stalo něco vážného. Dneska se mi v noci zdálo že chtěl zvracet a nešlo mu to ani když jsem ho vzala, ale zase nebrečel @Ou

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat