Nečekané krvácení i při antikoncepci

Anonymní
16.1.20 10:51

necekane krvaci

Dobry den, uzivam tak 3 roky antikoncepci Novynette. pravidelne, ale pritel se do me jednou udelal. Vim, ze jsem chranena ale radsi jsem se pojistila praskem PO(nevim ted nazev). Prasek jsem uzila do cca 15 hodin a uzila jsem jej pred 2 tydny. Menstruaci jsem dostala vic nez normalne tak 5 dni po uziti. Ale dnes jsem zacala krvacet. Mam zavolat na gynkologii nebo je to normalni? Nikdy jsem se s tim nesetkala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1739
16.1.20 10:54

Zavolala bych na gyndu, uziti tabletky po dohromady s antikincepci zcela jiste v tele vyvola hormonalni bouri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22011
16.1.20 10:57
@Anonymní píše:
Dobry den, uzivam tak 3 roky antikoncepci Novynette. pravidelne, ale pritel se do me jednou udelal. Vim, ze jsem chranena ale radsi jsem se pojistila praskem PO(nevim ted nazev). Prasek jsem uzila do cca 15 hodin a uzila jsem jej pred 2 tydny. Menstruaci jsem dostala vic nez normalne tak 5 dni po uziti. Ale dnes jsem zacala krvacet. Mam zavolat na gynkologii nebo je to normalni? Nikdy jsem se s tim nesetkala :roll:

Nespíš si tělo nedokáže pomoct s takovým koktejlem hormonů. Je blbost brát tabletku PO, když bereš HA. Jestli nevěříš práškům, mějte kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
16.1.20 10:57

No, to jsi do těla zasadila pěkné hřebík ti řeknu, to je jak dávka jedu, tolika hormonů, co šílíš pane bože, sakra tak ženský bud beru antinu a jsem chráněná a nebo neberu a pak se chráním jinak, popřípadě tohleto, a nebo pokud vůbec nevím tak nesouložím. Zavolej si na gyndu, nebo tam zajdi, ale mysím, že si si pěkně rozhodila cyklus a cellově jakoukoliv funkci ženského ustrojí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 11:00

No tak tohle bych 100% konzultovala na gynekologii. Kdo ti to poradil, dávat si prášek „po“, když bereš antikoncepci? 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
16.1.20 11:04

To se nedivím, že krvavis když do sebe cpes všechno možný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
16.1.20 11:15

Otázka co s tím ten gynekolog udělá.. prostě bych počkala. Když si rozhodíš hormony takovou procedurou, není se čemu divit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
16.1.20 11:27

:zed: prášek po při ha? Chytrý, fakt jo. To se nediv že ti tělo blázní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
16.1.20 11:42

No pěkný… Nediv se, když si takhle huntujes tělo. :zed: jak píšou holky, buď beru antikoncepci a třeba k tomu kondom, ale rozhodně ne antikoncepci a pilulku po. K čemu ti ta antikoncepce je? Dala sis do těla pěknej driak. Mudr s tím asi nic neudělá. Počkala bych na konec krvácení. A tohle už prosimtě nedělej. Všeho moc škodí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama