Nechce kakat do WC

147
16.8.11 11:26

Nechce kakat do WC

Ahoj, nevím si už rady se svým téměč 4letým synem. Odmítá kadit do nočníku nebo WC jen do plíny. Zkoušela jsem vše možné, ale nic nezabírá, teď z něj konečně vypadlo, že u toho chce jen stát, proto ta plína. Když mu jí nedám, nekadí několik dní. Když mu dám třeba něco pojímavějšího a plínu nedám, tak ten bobek do záchodu udělá a má pak velkou radost. Ale povedlo se to jen párkrát. Když jsem mu ve 3 letech prostě plínu nedala, dostal šílený zánět močových cest a doktorka nám říkala, že to může být právě z toho jak stolici zadržuje. Že mám vydržet a ono to časem půjde, ale žádné zlepšení nevidím :cry: Nepomáhají odměny, chvála, tresty, sebrání hraček, Opravdu nic, radši vymění nejmilejší hračku za plínu :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8912
16.8.11 11:29
PetraBM píše: .. Když mu dám třeba něco pojímavějšího a plínu nedám, tak ten bobek do záchodu udělá a má pak velkou radost. …

Tak to dělej takto, když ti to funguje. Já mám mladšího a taky s tím trošku dělal caviky. Lactobacilky dávám dlouhodobě, ale přidala jsem Švestkový a Hruškový džusík od Hippu (1 denně) a to máš vidět, jak to pomáhá. :wink: A podle mě můžeš koupit i normální Hruškový džus a ne tento, je zbytečně drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nurse30
7.12.11 17:21

Náš taky nechce kadit do WC, resp. od července je bez plen (od 4 let) a nekadil třeba týden, pak to pustil do kalhot, když už opravdu nemohl vydržet.Toto trvalo 4 měsíce, kdy jsem trnula, kdy topustí ve školce, taky nepomáhalo noc, vyhrožování, tresty, odměny.....pak najednou bum a začal…měl hroznou radost, jak jsme ho chválili, ale pak onemocněl a po týdnu doma opět přestal kakat…drží to, když mu dám čípek nebo mylý klystýr, který je se strašným řevem, tak se povede jenom kousek…nevim, proč to dělá, o to hůř, že švestkový ani hruškový džus natož kompot nepozře.Taky už nevim, jak dál..... :evil:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama