Odmítá láhev i dudlík, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 120 příspěvků 13.03.19 16:11
Nechce lahev ani dudlik

Zdravim, meli jste to nekdo podobne? Mala ma 5 mesicu, od mala mi odmita dudliky, to mi az tak nevadi, ale odmita lahev, mame od uplne obycejnych po specialni, ktere pripominaji prs, vyzkousela jsem Hipp, DM mleko, Hipp, Nutrilon, 2 druhy sunaru a nic. Zacinam mit nedostatek mleka ( plne kojim ), prikrmy mala jeste moc nechce. Zkouseli jsme… dat mleko od nekoho jineho, zkusit dat prs a podsunout lahev. Mozna jeste neco, ale uz si nevzpomenu. Poradte mi, uz zacinam byt zoufala. 8o

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:
nonina
Závislačka 4111 příspěvků 13.03.19 16:22

Měla jsem s dcerou naprosto stejný problém a nepotěším. Nikdy nevzala lahví zavděk a ani dudlem. Zkoušela jsem ještě místo lahve Lžičku od Medely - https://medela.cz/…ahev-softcup Je to něco mezi flaškou a lžičkou.

No u nás nakonec nezbylo, než dávat pití lžící a kojit do 22 měsíců. No a samozřejmě teda příkrmy, nejprve co nejvíc vodnaté a bezlepkové. Po zjištění tolerance lepku a ABKM tak bílý jogurt, či ovesné a podobné kaše.
Vím co to je, vyzkoušet x druhů mléka a nedostat do dítěte nic jinak než přímo prsem. Nakonec tedy lžící.
Držím palce!

Agrion
Závislačka 2904 příspěvků 13.03.19 16:39

Dcera byla to same… ani za boha. Vyzkousela jsem nejruznejsi lahve i UM. Nic si nevzala… ani za boha… cokoliv silikonoveho ci kaucukoveho proste nevzala do pusy..... z prsa presla rovnou na hrnicek :D Doporucuju najit laktacni poradkyni a spis podporit /zapracovat jeste na kojeni, aby vam jeste par mesicu vydrzelo a ty si nemusela delat starosti, ze dite srada nedostatkem tekutin/zivin.

Jasmina81
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 13.03.19 16:54

Taky bych pohledala laktační poradkyni a zabojovala v kojení, koukni na mamila.sk najdeš tam poradkyni v okolí bydliště :palec:

Janli
Echt Kelišová 8172 příspěvků 13.03.19 18:58

Zabojuj na kojení, začni dávat příkrmy, protože to dítě si lahev nevezme. Marná práce.

Luucanam123
Kecalka 120 příspěvků 13.03.19 20:14

Diky moc vsem.

Váš příspěvek
Reklama