Nechce v noci spát, proč?

4270
27.2.06 09:08

Nechce v noci spát, proč?

Ahojte všichni,
mám 13měsíční dceru. Donedávna mě spala v noci 11 hodin s 1 přestávkou a ve dne 2 hodiny po obědě. Poslední týden sice spí přes den 2-3 hodiny ale v noci skoro nespí. Usne kolem 20.30 a spí do 9 hodin, pak se vzbudí. Uspím ji a pak spí až do půlnoci. Ale od půlnoci do 6 ráno prostě nespí. Převaluje se, leze po posteli, občas si zdřímne (tak na 5-10 min) ale nespí. Přitom nechce kojit, nebrečí. Nevím proč. V šest hodin usne a spí do 8 hodin. To mě připadá dost málo. Zkoušela jsem si ji vzít do postele, ale to nepomohlo. Přitom na noc vypije 250-300 ml UM. Nemáte s tím někdo zkušenosti. Co by pomohlo aby mezi půlnocí a 6 hodinou spala? Dík za rady Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
27.2.06 09:17

A netrápí jí něco?
Jinak nevím, ale zkusila bych omezit ten denní spánek. Snad to poleví. Mě by asi ani tak nevadilo, kolik toho naspí jako to, že nespí od půlnoci do 6. A pokud to nedělala, myslím, jestli to nemá nějakou příčinu.
V tomhle jsem trošku ras a toleruju jí výkyvy jen když marodí, jinak jí nechávám ve tmě, ona většinou odpadne hned sama, ale pokud to náhodou zkouší a trvá to dýl (půl hodiny, max hodinu), tka jí vezmu, obejmu a i když se vzpírá, tak jí držim a ona většinou za pár chvil usne. Ale je otázka, jestli vás něco netrápí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
27.2.06 09:18

Nerostou ji treba zoubky? U nas to bylo stejne minuly tyden. A ted jsem nasla tri nove zoubky…Neplakala, jen proste nemohla spat, tak mi vykladala do vysilacky…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
27.2.06 10:03

No my jsme menší,ale taky zrovna moc nenaspí.Budí se co necelé dvě hodiny celou noc.
Buď má hlad a nebo zoubky co lezou ven…za týden začínáme přikrmovat tak sned se to spraví.Nebo padnu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4270
1.3.06 10:30

Tak se po dvou dnech opět ozývám. Omezila jsem Alence spaní přes den (spí jen 1 - 1 1/2 h) a pomohlo to. Konečně spí i v noci. Asi byla přespaná. Díky všem za rady. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama