Nechce večeře

1077
24.2.06 07:21

Nechce večeře

Ahojky

mám 11 měsíční holčičku a od mala je celkem nespavec. Od 6 měsíce ji dávám nemléčnou kaši míchanou UM Beba HA. Poslední měsíc strašně vyvádí a kaši nechce. Zkoušela jsem už všechny nemléčné. Po kaši ji vždy dám asi 210 UM a ona se v noci probouzí hlady. Vždy to řeším čajem , ale vím, že má hlad. Když se totiž někdy zcela výjimečně podaří ji dát kaši a poté mléko, tak spí až do 01:00. Co ji mám dát, aby ji to chutnalo? Diskuze jsem četla , ale nenašla odpověď.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
24.2.06 07:41

Ahoj, pokud ji chutna ostatni jidlo, tak bych to nahradila necim jinym nez kasi. U nas se obcas podari chlebik s maslem a syrem. Mame taky takova obdobi, ze urcita jidla odmita, ale vzdy to trva max. tyden a potom ji to zase moc chutna…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
24.2.06 08:46

Ahoj,Kuba začal odmítat kaše v roce. Dávala jsem mu chleba nebo něco podobného,co měl k obědu-brambory,zelenina případně maso. Kaši ještě někdy pozřel smíchanou s přesnídávkou :wink: Mimochodem kaši nejí žádnou ani jedno moje dítě,já ji miluju,takže krupicovou vařím jen pro sebe a pro manžela,děti se ofrňujou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
24.2.06 08:47

Ahoj, my meli podobny problem asi pred 4 mesici, mala nechtela ani mliko ani kasi a tak se v noci budila hlady. Davala jsem ji misto toho napr. chleba s Lucinou.....a mliko vyzkousela po par dnech a zase ho chtela. Kasi ale nechce dodnes :( Zkus ji dat pauzu s mlikem i kasi, tohle se malym detem stava, ze najednou odmitaji to, co meli radi a uvidis, ze za par dnu ji prijde zase k chuti :)

Drzim palce,

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama