Nechodím do poradny

Anonymní
6.10.19 19:51

Nechodím do poradny

Ahoj. Je tu někdo, kdo nechodí do těhotenské poradny? Prosím nepište vy, co chodíte, nepotřebuju nějaké poučování a dohadování proč nechodím já.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

170
6.10.19 19:57

Tak hlavně že chodíš sem…bože. Promiň, obvykle se nevyjadřuju, když s něčím zásadně nesouhlasím a mám dojem, že bych si musela jen rýpnout..ale teď se nějak nemůžu udržet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
6.10.19 20:01

Tak to ti asi nikdo nenapíše. Protože naprostá většina těhotných chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
6.10.19 20:01

A o čem chceš vlastně teda diskutovat s těmi co „taky nechodí“?? Plácat se po ramenou, jaké jste hrdinky? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
6.10.19 20:02

8o 8o 8o a rodit budeš s dulou doma ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22813
6.10.19 20:05

Nevidím důvod proč nechodit :nevim: nebo máš ty nějaký závažný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 20:06

Já nechodím k zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
@-Sára
@-Sára píše:

To doufám, když je také statečná a nechxe, aby ji někdo v těhotenství kontroloval.. nehledě na to, že je to opravdu bezohlednost přijít k porodu do nemocnice bez jakýchkoliv vysereni… Ach jo..jako já jsem taky pro co nejrirpzenejsi porod a těhotenství(tím myslím, co nejvíc poslouchat svoje telo a miminko v bříšku )…ale proboha jsme v 21.stoleti a nechodit do poradny mi přijde fakt jako totální hloupost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890

Moc nechápu důvod, proč to někdo dělá, ale povinné to není, takže ti nikdo oficiálně nic nemůže. Akorát se pak u porodu nebo při kontrole při případných potížích budou na tebe koukat blbě a mít blbý připomínky. Já jsem dvě kontroly vynechala. Poprvé když jsem byla nemocná, pak nemocný děti a než bych se objednala na náhradní termín, byl termín další kontroly. Podruhé když doktorka trvala na kontrole u ní, i když jsem už byla chvíli před tím v porodnici. Jinak jsem chodila všude, kde jsem měla a i tak mě dr má za vyvrhela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17370
6.10.19 20:08

Tak nechodíš no a? tvůj problém a následky si taky poneseš sama za mě na tom není nic obdivuhodného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10698
6.10.19 20:08
@-Sára píše:

to doufam a když bude potřeba, tak to vyřeší bylinkama, ale rozhoně nevolat zachranku (a to myslim naprosto važně!).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 20:09

Chceš vyvolat bouřlivou diskuzi, co? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.19 20:14

A k čemu vám budou vyšetření? Dítě půjde na svět tak jako tak. Za našich předků žádné vyšetření nebylo, a taky nebylo tolik potratů :nevim: ale to je jedno, nemyslím si že každá chodí, jen to nepřizná aby nebyla za exota. Ženy co dají dítě do babyboxu, tak taky asi nechodí…ale hlavně nechápu proč sem píšete, já se nechci hádat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5401

Předpokládám, že k dětské lékařce pak taky nebudete chodit…protoze nedejboze by predepsala antibiotika, nutila do ockovani a kdovi ceho…to víš že jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952

A proč nechodis? :) docela by mě zajímaly důvody. Znám z jedné tajne skupinky holky, co odmítají některá vyšetření v tehu, třeba utz nebo testy na cukrovku.. ale kdo by nechodil vůbec neznam :think: nebudou pak muset miminko více vyšetřovat po porodu?

@Anonymní píše:
Ahoj. Je tu někdo, kdo nechodí do těhotenské poradny? Prosím nepište vy, co chodíte, nepotřebuju nějaké poučování a dohadování proč nechodím já.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama