Nechtěně těhotenství a komplikace

Anonymní
25.10.19 10:45

Nechtěně těhotenství a komplikace

Zdravím, příspěvky na emimi si čtu už nějakou dobu, ale dneska jsem se rozhodla vložit svoji zkušenost. Budu ráda za veše zkušenosi a rady opravdu moc nevím co mě čeká.
Kritiku si prosím nechte pro sebe, je to to poslední co bych si chtěla teď číst.

byla jsem na kontrole u doktota a byli mi zjištěny chlamídie, v tu dobu jsem měla 7 dní zpoždění, před užíváním antibiotik jsem si udělala 3 testy. Všechny byli pozitivní. Otěhotněla jsem přes nehormonální tělísko, který vypadlo a bylo už v děložním hrdle. Měsíc před tim jsem byla na preventivní prohlídce na gyndě a doktor to nejspíš nezkontroloval. ????,
byla jsem v 5tt, přitel o těhotenství věděl a nebyl by proti. Z určitých důvodu jsem se rozhodla že si těhotenství nenecham. nechci to rozebírat. A chlamýdie v těhotenství nechcete léčit a když je nebudete léčit můžete se stát neplodnou.
Rozhodla jsem se použít chemickou metodu interupce. Během první návštěvy mi doporučili začít brát atb na chlamýdie, po 14 dnech na kontrolu. Nevim co všechno víte o těch tabletkách ale první dávka má odpojit životní funkce plodu a druhá má způsobit kontrakce.
plus do toho jsem brala ty atb a ono to vůbec nefungovalo. Nevim čím to bylo, prostě teď musim na revizi dělohy a mam z toho ohromný strach. Jak velký je riziko že nebudu moct potom otěhotnět, riziko neuspěchu revize.
Ps. Je naprosto jasný že si ten plod ted nemůžu nechat je poškozený práškama a antibiotikama.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

396
25.10.19 10:49
@Anonymní píše:
Zdravím, příspěvky na emimi si čtu už nějakou dobu, ale dneska jsem se rozhodla vložit svoji zkušenost. Budu ráda za veše zkušenosi a rady opravdu moc nevím co mě čeká.
Kritiku si prosím nechte pro sebe, je to to poslední co bych si chtěla teď číst.byla jsem na kontrole u doktota a byli mi zjištěny chlamídie, v tu dobu jsem měla 7 dní zpoždění, před užíváním antibiotik jsem si udělala 3 testy. Všechny byli pozitivní. Otěhotněla jsem přes nehormonální tělísko, který vypadlo a bylo už v děložním hrdle. Měsíc před tim jsem byla na preventivní prohlídce na gyndě a doktor to nejspíš nezkontroloval. ????,
byla jsem v 5tt, přitel o těhotenství věděl a nebyl by proti. Z určitých důvodu jsem se rozhodla že si těhotenství nenecham. nechci to rozebírat. A chlamýdie v těhotenství nechcete léčit a když je nebudete léčit můžete se stát neplodnou.
Rozhodla jsem se použít chemickou metodu interupce. Během první návštěvy mi doporučili začít brát atb na chlamýdie, po 14 dnech na kontrolu. Nevim co všechno víte o těch tabletkách ale první dávka má odpojit životní funkce plodu a druhá má způsobit kontrakce.
plus do toho jsem brala ty atb a ono to vůbec nefungovalo. Nevim čím to bylo, prostě teď musim na revizi dělohy a mam z toho ohromný strach. Jak velký je riziko že nebudu moct potom otěhotnět, riziko neuspěchu revize.
Ps. Je naprosto jasný že si ten plod ted nemůžu nechat je poškozený práškama a antibiotikama.

Byla jsem na revizi. Udělali ji špatně a zůstali mi tam rezidua. Léčba zánětu dělohy a otěhotněla jsem normálně znovu. Spoustu lidí má za sebou revizi a následně těhotenství není problém. Nemysli na to malé riziko neplodnosti, nedá se nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 10:51

Kazdy to ma jinak. Moje teta uz nikdy nemohla mit deti. Kamaradka zas nekolik potratu a klidne otehotni podivanim na chlapa. Jak to bude u tebe ti nikdo dopredu nerekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 10:55

Mám za sebou 7× čištění dělohy z důvodu krvácení a otěhotněla jsem přirozeně..to riziko tam je, ale není zas tak vysoké..toto je velmi častý operační výkon..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 11:34

Mám za sebou kyretáž kvůli zamlklemu těhotenství a otěhotněla jsem znovu po 14 měsícich. Už jsem měla obavy, zda se něco nepokazilo, ale asi to jen chtělo čas. Druhé těhotenství přišlo neplánovaně a hned, jak jsme si malinko nedali pozor :P Takže se neboj. Riziko existuje vždy, ale je to běžný výkon.

• Nahlásit
  • Citovat
337
25.10.19 15:04
@Anonymní píše:
Kritiku si prosím nechte pro sebe, je to to poslední co bych si chtěla teď číst.byla jsem na kontrole u doktota a byli mi zjištěny chlamídie, v tu dobu jsem měla 7 dní zpoždění, před užíváním antibiotik jsem si udělala 3 testy. Všechny byli pozitivní. Otěhotněla jsem přes nehormonální tělísko, který vypadlo a bylo už v děložním hrdle. Měsíc před tim jsem byla na preventivní prohlídce na gyndě a doktor to nejspíš nezkontroloval. ????,

Po chemické interupci je dost časté, že vše neodejde a že končí revizí. Není se čeho bát, je to malý zákrok v celkové narkóze, bezbolestný a nemá vliv na další těhotenství, samozřejmě jsou určitá rizika, ale minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 19:17
:cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 21:26
@luciie88 píše:
Po chemické interupci je dost časté, že vše neodejde a že končí revizí. Není se čeho bát, je to malý zákrok v celkové narkóze, bezbolestný a nemá vliv na další těhotenství, samozřejmě jsou určitá rizika, ale minimální.

No u mě to nemělo právě vůbec žádný účinek embryo roste jak má a má i bijicí srdíčko což je nejvíc překvapujicí po těch třech práškách na odpojení životních funkcích a ještě k tomu antibiotikach.

Jinak vám všem chci moc poděkovat, trochu jste mě uklidnily. Teď jen budu doufat že tohle bude už bez většich komplikací.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama