7tt a HCG jen 800, může to být ok?

16.10.19 14:19

7tt a HCG jen 800, může to být ok?

Ahoj holky nevím kde začít. Od včerejška ležím tedy všude možně v diskuzích ale nenašla jsem pozitivní odpověď. asi Fakt nemám šanci ale chci aspoň malou naději.

Kde začít…

1.9 byla poslední ms ovulace si myslím byla 17.9 sex byl 12.9., 14.9., 16.9…
26.9 jsem začala špinit nic hrozného tak jsem si myslela ms přijde jenže nepřišla. Sex byl ještě 28.9 prý na proštouchnuti ale ani po tom nic. 2.10 test hodně slabá čárka která postupně sílila.
A teď v pátek 11.10 jsem šla večer na pohotovost bolení na levé straně jakoby křeč. Udělali utz a tam byl flíček alespoň Mudr že 5+5 určitě nejsem že to bude mladší. 18.10 jsem byla objednaná ke svému doktorovi a ona ať nečekám srdíčko že to tam ještě nebude. Jenže přes víkend bolest pořád tak jsem v úterý jela ke svému. Váček se zvětšil z 2,8mm na 5.6mm ale plod neviděl. Nabral mi krev a HCG jen 800 což říkám to je asi málo že a sestra že to nám ještě nic neřekne že zítra jdu na další odběr. Jenže mladší to být nemůže když sex byl jak jsem řekla a zase kdybych otěhotněla v době špinění 28.9 tak bych neměla 2.10 ducha na testu.

Máte někdo zkušenost že by to pořád mělo šanci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.10.19 14:27

@Lluucckkaa26 - důležité je, aby se udělal kontrolní odběr HCG, ona jedna hodnota o ničem nevypovídá. Musí správně růst hodnota HCG. Podle toho je potřeba se „odpíchnout“. Ale v 7tt je hodnota 800 málo. Já měla v 4tt jednu hodnotu 407 a za tři dny 1535 jednotek. Držím palce. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
780
16.10.19 14:30

Zanikající těhotenství by se nezvětšovalo, mohla by to být cysta, ale to by asi nedělalo hodnotu hcg. tipuju to na pozdější ovulaci, to špinění mohla být buď ovulace nebo nidace. Vydrž do odběru, podle stoupající nebo klesající tendence se uvidí. Ty začátky jsou těžké a nejisté, musíme se s tím smířit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 14:37

To čekání je nejhorší právě. Špinění bylo 7 dní a pak úplně utlo já udělala test a čárka nebyla hned ale byla. Od toho 16. Do 28
Jsme spolu Fakt nespali tak pozdější ovu není možná. To by to uhnizdivani muselo být delší ale spermie přežije asi 72h Max.
Já jsem na nervy. Před rokem jsem byla na revizi a nechci zase znovu.
Můj první test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
16.10.19 14:48

@Lluucckkaa26 a jdeš na kontrolní odběr HCG?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
16.10.19 15:03

Já měla na stejném testu takového ducha ve 3+4, 4+0 Dr. viděl váček 1,93 mm, 6+0 byl vidět plod, váček měl necelých 6 mm. hCG neměřili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 15:18

@lucije28 zítra a snad výsledky odpoledne.mam pocit že to nemůžu vydržet. Pokud by to bylo opravdu mladší tehu byl by to zázrak. pak bych to nechápala.
Nedokážu fungovat na nic myslet. Jsem Jak nemocná.

Hlavně se nepoznávám.. mám dvě děti a jsem ráda. Chlap ten strašně chce třetí toho kluka ale já už nechtěla. Před rokem jsem otěhotněla ale jelikož poslední rok ve škole přede mnou tak jsem byla hrozně nešťastná nedokázala jsem jít na potrat a tělo to asi vycítilo a já musela na revizi. Byla jsen dodela v pohodě ač už jsem se smirovala že bude třetí.

Teď jsem se nechala ukecat a druhý cyklus to hned vyšlo a i tak jsem byla zaskočená ale docela radost. A teď tyhle nervy. No asi to mám za ten minulý rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 10:02

Verim ze to bude to ok:) nekdy se proste muzeme divit jak si k nam prcek nasel cestu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 12:13

@Holkaholkaa tak jsem se vrátila od doktora. Šance je tak 10%
Prý 847 HCG je málo koukal utz a váček tam je ale nic víc ani nevyrostl od úterý.
Vzali mi krev, odpo budou výsledky a rovnou mi vypsal papír do nemocnice
Brečím jsem z toho na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47333
17.10.19 12:30

@Lluucckkaa26 :hug: hcg skoro nevyrostlo. I na ten týden je to strašně málo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 12:30

@Markéta80
Ne já výsledky Budu mít ve dvě 847 je výsledek z úterý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 12:53

Uvidis podle dnešních výsledku.. ovulace mohla byt pozdeji.. jeste neni nic ztraceno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47333
17.10.19 12:57

@Lluucckkaa26 aha, tak pokud bude cca 1600 je to nadějné. Ale i tak na takový tt by ta hodnota měla být jinde. Já měla kolem 1000 pár dní po vynechání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 13:04

@Markéta80 já vím mě je to právě úplně jasné. Vím že je to málo. Už si nemůžu dávat naděje. Jen mě to mrzí. Můžu být ráda že mám 2 zdravé holky. Chlap mě rok ukecaval, a dali jsme tomu šanci. Dva cykly a druhý vyšel, vlastně nevyšel. ale bude mi v červnu 38 tak nevím zda do toho půjdu znovu. Možná od března tomu dám šanci ale jsem z toho fakt dost špatna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47333
17.10.19 13:37

@Lluucckkaa26 :hug: :hug: uvidíš, pokud to dopadne blbě a nemusela by jsi na revizi tak netřeba čekat. Po revizi bych počkala 2 cykly a pak bych to nechala jak to dopadne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama