Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Markéta80 no asi jo asi to tak udělám.2 cykly.
HCG stouplo na 1010 z 847 takže hodně mizivé. Zítra mám jít prý na příjem ale to se půjdu teprve objednat. Stejně nemám předoperační a víkend neoperují tak co bych tam dělala.
@Lluucckkaa26 ahojky, mrzí mě tvá situace… Vím jak se cítíš…je mi to líto. Predoperacni? Nestačilo ti vzít dnes jen krev a zítra nastoupit na zákrok? Přeci jen, zákroknení tak velký, aby jsi potřebovala celkové standartni predoperacni vyšetření…
drž se
@Lluucckkaa26
to je málo no. Nešlo by to bez revize, hcg nic moc tak by se tělo mohlo vyčistit samo.
No nevím právě protože před rokem se mi to taky přestalo vyvíjet a musela jsem na předoperační v pondělí a v úterý na zákrok. taks jsem nechápala
@Lluucckkaa26 já byla teď v srpnu a pouze mi vzali pár apulek krve a druhý den jsem šla na to… A za 3 hodky od prijeti domu…
@Kristen123 fakt já tam byla přes noc teď nechci tam být přes noc
@Lluucckkaa26 tak to koukám, ale věřím, že každá nemocnice postupuje jinak… Ale přeju hodně sil Lucinko. ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.