7tt a HCG jen 800, může to být ok?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
108
17.10.19 16:25

@Markéta80 no asi jo asi to tak udělám.2 cykly.
HCG stouplo na 1010 z 847 takže hodně mizivé. Zítra mám jít prý na příjem ale to se půjdu teprve objednat. Stejně nemám předoperační a víkend neoperují tak co bych tam dělala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
431
17.10.19 16:49

@Lluucckkaa26 ahojky, mrzí mě tvá situace… Vím jak se cítíš…je mi to líto. Predoperacni? Nestačilo ti vzít dnes jen krev a zítra nastoupit na zákrok? Přeci jen, zákroknení tak velký, aby jsi potřebovala celkové standartni predoperacni vyšetření… :,( drž se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
17.10.19 16:51

@Lluucckkaa26 :? to je málo no. Nešlo by to bez revize, hcg nic moc tak by se tělo mohlo vyčistit samo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
108
17.10.19 16:59

No nevím právě protože před rokem se mi to taky přestalo vyvíjet a musela jsem na předoperační v pondělí a v úterý na zákrok. taks jsem nechápala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
431
17.10.19 17:09

@Lluucckkaa26 já byla teď v srpnu a pouze mi vzali pár apulek krve a druhý den jsem šla na to… A za 3 hodky od prijeti domu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
108
17.10.19 17:31

@Kristen123 fakt já tam byla přes noc teď nechci tam být přes noc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
431
17.10.19 17:38

@Lluucckkaa26 tak to koukám, ale věřím, že každá nemocnice postupuje jinak… Ale přeju hodně sil Lucinko. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty