Necelých 14 dní po samovolném potratu

Anonymní
15.10.19 19:49

Necelých 14 dní po samovolném potratu

Ahojte ženy.. mám takovou asi blbou otázku jsem necelých 14 dní po samovolném potratu a chtěla jsem se zeptat zda je možné tak brzy znovu otěhotnět :) děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.10.19 20:03
@Anonymní píše:
Ahojte ženy.. mám takovou asi blbou otázku jsem necelých 14 dní po samovolném potratu a chtěla jsem se zeptat zda je možné tak brzy znovu otěhotnět :) děkuji za odpovědi

Ahoj prodělala sem samovolný potrat před 3 měsíci a od té doby se snažíme jenže to nejde dr. My řekl čekat 3 měsíce a pak zkoušet znovu jenže se vůbec nedaří už mám 5 té těhu a jen z toho 3 letou dcerku a chceme sourozence :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj prodělala sem samovolný potrat před 3 měsíci a od té doby se snažíme jenže to nejde dr. My řekl čekat 3 měsíce a pak zkoušet znovu jenže se vůbec nedaří už mám 5 té těhu a jen z toho 3 letou dcerku a chceme sourozence :(

Já jsem nemusela ani na revizi a dr právě říkal že jak přestanu krvácet tak že můžeme zkoušet a posledních pár dní mi je právě na zvracení a mám citlivější prsa jsem myslela ze by to mohlo být po tom samovolném potratu doznívat jenže to mi takhle nebylo bylo mi fajn

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 20:11

Nebojte určitě se zadaří a budete mít pro malou sourozence :* :* :* :* :* :* :*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 20:20
@Anonymní píše:
Nebojte určitě se zadaří a budete mít pro malou sourozence :* :* :* :* :* :* :*

Moc díky :srdce: :srdce: :srdce: :* :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
12
15.10.19 20:22

Není za co :) budu držet palce ;) :hug: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
16.10.19 07:52

Tak mozne je asi vsechno, ale spis bych rekla, ze ti mozna jeste dozniva to predesle nebo je to uplne neco jineho, prece jen 14 dni po potratu mi prijde na nove tehotenske priznaky brzo. Jinak mne doktorka doporucila se prvni cyklus chranit, at se telo da trosku dokupy a se snazenim pockat az na ten dalsi cyklus. Ale ja osobne nemela na nove tehotenstvi ani myslenky, potrebovala jsem se s tim nejdriv vyrovnat a trochu zapomenout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
16.10.19 08:35

@Ernais Nevím no.. Ja právě pak byla v pohodě jako by nic se nestalo a teď toto v některý příspěvků jsem četla že paní ani první menstruaci neměla a byla těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
16.10.19 09:40

@Tery9 no to sice jo, ale mne prijde na priznaky hrozne brzo. V kolikatem tydnu jsi potratila? To jeste nemas ani hcg na nule ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
16.10.19 10:54

Těhotná nejsem já jsem si říkala že to je brzo ale to hcg už si myslím bude na nule protože dr mi bral krev a byli akorát 26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
16.10.19 11:30

Můžu se ještě zeptat jak je velká šance že se nám zadari na miminko i když jsem po samovolně potratu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
16.10.19 12:13

@Tery9 ja si te spletla se zakladatelkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
16.10.19 12:16

@Ernais jojo 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 21:20
@Anonymní píše:

Pro zakladatelkou: Ano, je možné otěhotnět 14 dní po samovolném potratů, mě se to povedlo (na pohotovosti na mě koukali jako na zjevení 😳). Těhotenské příznaky jsem ale začala pociťovat až za dalších 14 dní. Toto druhé těhotenství již dopadlo dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 21:55

My jsme právě zkoušeli test a vyšel negativní a teď druhý den mě začal pobolivat podbrisek tak nevím jsem z toho zmatená

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat