Negativní test měsíc po styku?

Anonymní
4.5.21 07:33

Negativní test měsíc po styku?

Zdravím Vás ;)

Chtěla jsem se zeptat, s partnerem jsme se začali snažit o miminko, takže jsem si pro zajímavost koupila ovulační testy a od konce března poctivě testovala. Cyklus mám plus minus celkem pravidelný, ovulace dle testu byla 1.4. Dva dny před, v den, i dva dny po ovulaci byl nechráněny styk. Menstruace se opozdila zhruba o 5 dní, ale přišla. Byla však jen 1,5 dne, krátká a slabá. Z příznaků pociťuji jen občasnou nevolnost třeba při jízdě v autě, jsem nafouklá, bolí mě podbřišek a jsem asi o 2 kila těžší :D včera jsem si dělala pro zajímavost těhotenský test a vyšel negativní, tedy měsíc po možném oplodnění. Je ještě možné, že jsem těhotná nebo je to už příliš dlouho na to, aby test nic neukázal? Díky za postřehy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1769
4.5.21 07:37

8o Nejsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
4.5.21 07:37

Ne.
Víš jak funguje hcg v těle a testy? Jsi-li těhotná tak máš v těle hcg, které se zvyšuje. Test reaguje na přítomnost hcg v moči. Myslíš, že ho máš v těle tři dny a pak zmizí a už ho testem nezjistíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
4.5.21 07:42
@Anonymní píše:
Zdravím Vás ;)Chtěla jsem se zeptat, s partnerem jsme se začali snažit o miminko, takže jsem si pro zajímavost koupila ovulační testy a od konce března poctivě testovala. Cyklus mám plus minus celkem pravidelný, ovulace dle testu byla 1.4. Dva dny před, v den, i dva dny po ovulaci byl nechráněny styk. Menstruace se opozdila zhruba o 5 dní, ale přišla. Byla však jen 1,5 dne, krátká a slabá. Z příznaků pociťuji jen občasnou nevolnost třeba při jízdě v autě, jsem nafouklá, bolí mě podbřišek a jsem asi o 2 kila těžší :D včera jsem si dělala pro zajímavost těhotenský test a vyšel negativní, tedy měsíc po možném oplodnění. Je ještě možné, že jsem těhotná nebo je to už příliš dlouho na to, aby test nic neukázal? Díky za postřehy

Ne, nejsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8359
4.5.21 07:42

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
4.5.21 08:06
@Anonymní píše:
Zdravím Vás ;)Chtěla jsem se zeptat, s partnerem jsme se začali snažit o miminko, takže jsem si pro zajímavost koupila ovulační testy a od konce března poctivě testovala. Cyklus mám plus minus celkem pravidelný, ovulace dle testu byla 1.4. Dva dny před, v den, i dva dny po ovulaci byl nechráněny styk. Menstruace se opozdila zhruba o 5 dní, ale přišla. Byla však jen 1,5 dne, krátká a slabá. Z příznaků pociťuji jen občasnou nevolnost třeba při jízdě v autě, jsem nafouklá, bolí mě podbřišek a jsem asi o 2 kila těžší :D včera jsem si dělala pro zajímavost těhotenský test a vyšel negativní, tedy měsíc po možném oplodnění. Je ještě možné, že jsem těhotná nebo je to už příliš dlouho na to, aby test nic neukázal? Díky za postřehy

Uffff 8o… Test je negativní nejsi těhotná. Měsíc po možné ovulaci by si měla nejen dálnice (výrazné dvě čárky cna testu), ale bylo by už vidět neco i na ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 08:09

Nejsi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
4.5.21 08:10

Nejsi těhotná a nějaké vsugerovani příznaků je tady denní pořádek 🤦🏻‍♀️…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16519
4.5.21 08:25

Nejsi těhotná :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6446
4.5.21 08:30

Ne, nejsi těhotná :roll: