Nehormonalní tělísko a špinění

9
5.4.21 11:50

Nehormonalní tělísko a špinění

Dobrý den všem, čtyři dny mám zavedené nehormonalní tělísko, bolest břicha už přešla, ale ještě stále mám špinení, mírné krvácení. Není tady nějaká slečna/žena, která by mi poradila jak dloho bude špinění trvat? A jak silné/bolestivé jsou menstruace? Děkuju moc.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
5.4.21 12:03

Nehormonalni tělísko způsobuje v těle tzv zánět. Můžeš krvácet po celou dobu co tělísko máš zavedené. Menstruace bývá silnější, bolestivější, a delší. Bohužel při něm jsou i často mimoděložní těhotenství. Ale o tom te už lékař informoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
5.4.21 12:12

To záleží. Já nešpinila vůbec, někdo pořád, takže si nechal tělísko vyjmout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.4.21 12:12

@Koroptev12 Moc děkuju za odpověď, fíha, takže chcete mi říct, že můžu takto špinit pořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.4.21 12:13

Mě tělísko dělalo problémy celý rok a pak ten další rok to bylo v pohodě, ani jsem nepozorovala silnější nebo bolestivější ms jako předtím… Ale za mě už tělísko raději ne, chtěla jsem ho teď po druhém dítku, ale pak jsem si vzpomněla jak jsem to měla s tím předchozím a vycouvala jsme z toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.4.21 12:13

@Petula306 Moc děkuju za odpověď, tak to doufám, že budu ten typ, který pořád krvácet nebude.😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.4.21 12:16

@Stueyina Moc děkuju, no krvácet rok v kuse, to si ani nechci představit, to nehormonální tělísko mám na pět let, ale krvácet rok v kuse a do toho silná menstruace, to tedy nevím jestli by mi za to stálo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
5.4.21 12:16

@anko27 fakt uvidíš. Za mě je to pohodlná a spolehlivá antikoncepce a neměnila bych. Ale tady jsou i jiné názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.4.21 12:30

@anko27 Zrovna to krvácení jsem neměla, ale ms si chodila jak chtěla a já pořád plašila, že mě neuchránila… :roll: do toho bolesti při každém sexu, vždy jsem cítila, jak do ní chlap naráží :roll: podbřišek mě pořád tlačil.. prostě takový diskomfort.. Ale já jsem víc vnímavá na své tělo, třeba u tebe to bude jiné ;) jen si to tělísko prostě musí sednout a nee buď, to tělo to přijme :nevim: ale jak jsem psala po roce jsem měla klid, ani jsem o tělísku nevěděla, pak jsem si ho nechala vyndat (chtěli jsme druhé) a to jsem měla pak šok, když přišla ms se vší parádou a vyplavily se ze mě obě ramena toho tělíska, zprvu by mě vůbec nenapadlo, za to je zbytek dany :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.4.21 12:39

@Stueyina Tyjo, hrůza, jak každá antikoncepce má něco, no uvidíme, moc děkuju za zkušenosti a rady, snad mi tělísko sedne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.4.21 12:41

@anko27 určitě to bude v pohodě, jen máš teď v sobě něco cizího a tělo se toho bude chtít zbavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
5.4.21 12:53
@Stueyina píše:
@anko27 Zrovna to krvácení jsem neměla, ale ms si chodila jak chtěla a já pořád plašila, že mě neuchránila… :roll: do toho bolesti při každém sexu, vždy jsem cítila, jak do ní chlap naráží :roll: podbřišek mě pořád tlačil.. prostě takový diskomfort.. Ale já jsem víc vnímavá na své tělo, třeba u tebe to bude jiné ;) jen si to tělísko prostě musí sednout a nee buď, to tělo to přijme :nevim: ale jak jsem psala po roce jsem měla klid, ani jsem o tělísku nevěděla, pak jsem si ho nechala vyndat (chtěli jsme druhé) a to jsem měla pak šok, když přišla ms se vší parádou a vyplavily se ze mě obě ramena toho tělíska, zprvu by mě vůbec nenapadlo, za to je zbytek dany :zed:

Jak se z tebe mohla vyplavit ramena tělíska? Tělísko se vyndává jako celek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.4.21 12:55

@Petula306 pokud je celokovové tak ano, moje bylo jen napůl, ramena byla plastová a ta se při vyndávání zlomila a zůstala ve mě :roll: ale doktor mi nic neřekl, že by se něco takového mohlo stát, taky jsem myslela, že je to celé venku, ale ono ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
5.4.21 13:00

@Petula306 https://www.emimino.cz/…iska-298352/
Tady jsem diskutovala a je tam i foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9285
5.4.21 14:12

Měla jsem ne hormonální telisko dva roky. Nespinila jsem vůbec. Měla jsem o dost silnější MS..
Nechala jsem ho vyndat předčasně, protože se mi posunovalo. Jednou jsem ho byla upravit v nemocnici, teď už sklouzlo fest, tak jsem ho nechala vyndat.. Nebýt tohohle, twl jsem byla spokojená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat