nehoupaci kocarek-je to problem?

195
16.11.06 17:11

nehoupaci kocarek-je to problem?

Ahoj holky, mam vice mene vybrany kocarek cam cortinu evolution, jen me zarazilo, ze vubec nehoupe. Chci se proto zeptat maminek, ktere take kupovaly sportak s hlubokou korbou, ktery nehoupal, jak to resily, jestli to nebyl moc velky problem. Jestli si nato mimco zvyklo, ze se jen vozi a nehoupe se s nim.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
16.11.06 17:56

Ahoj, my jsme měli Quinny speedy SX a ten se taky ani nehnul. Já byla nakonec ráda, že nehoupe, protože si tak mimčo ani na houpání nezvyklo. Už jen chůze v parku trochu drncala a to mu prostě muselo stačit. Nikdy s tím problém nebyl, uspala ho samotná jízda i bez drncání.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
16.11.06 18:03

my mame jane a ten je tak odpruzeny, ale jinak kdyz se jelo s hlubokou korbou, tak dle nerovnosti cesty samozrejme drncal, neni mozne, ze by se korbicka ani nehla, takze se toho neboj, nase mala mela nejradeji dlazebni kostky :))
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
16.11.06 19:13

Souhlasim s Radulkou. Mame stejny kocar. A dcera taky mela rada dlazebni kostky.

Proste pokud kocar nehoupe, tak si na to miminko nezvykne.

Ja se vzdycky musim smat, kdyz vidim maminku, ktera veze kocarek a houpe takovym zpusobem, ze miminko div nevypadne ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
16.11.06 19:37

Mám houpací a využiju to zcela. Když ho dávám spát na zahradu, nemusím jezdit sem tam, ale párkrát houpnu a je tuhej :) Totéž, když jsem ho ze začátku učila spát v kočárku v předsíni (venku kvičel, doma v něm usínal okamžitě) - houpání se hodilo.
Jinak dlažební kostky jsou skvělá věc, to si náš prďola myslí taky :D
Hodně neklidné děti se bez něj obejdou hůř, ne při jízdě, ale když stojíte (třeba při jízdě autobusem). Ono není třeba obvykle žádné extra šílené drncání, ale aby se to tak nějak hýbalo.
A zvyk… taky jsem se mrňousa snažila odvyknout potřebě houpání a dosti úspěšně. Pomůže mu to, ale obejde se bez toho.
Vím i o mamině, co si kvůli tomu kupovala jiný kočárek, ale ten její malej byl opravdu rozený závislák na šíleném houpání, to se jen tak nevidí :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
16.11.06 19:38

tak to jsem moc rada, mne se moc libi a vadilo mi na nem jen toto, jeste teda mala korbicka, ale az bude prckovi mala, tak muze jit v klidu do sportaku, ktery se da dat uplne do roviny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
16.11.06 20:22

Uáá, malý a nehoupe… CO se ti na něm vlastně líbí? :D Že vypadá dobře? ;)
(Raději mizím… :D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
16.11.06 20:28

to je strasne jednoduche, korbicku minim pouzivat tak pul roku, coz nato ze to bude v lete, tak tato velikost staci a sportak je supr, nehlede nato, ze se s tim kocarem nadherne manipuluje a je lehky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
16.11.06 20:32

To jsem si malovala taky, a prďola mi udělal čáru přes rozpočet :D
Mrňousovi bude osm měsíců a nesedí ani náznakem, takže ho do sporťáku nedávám, a když spí venku, hluboká korbička je lepší, protože je zateplenější a nemusím ho dávat do fusaku, kde by z něj asi přeci jenom ještě lilo - takhle je pod jednou dekou krásně zahřátý… (i když je na nule) a vejde se mi tam až do jara.
Ono by bylo ideální, kdyby si člověk kočárek vybral, a pak mohl jít vyměnit podle toho, jaké to dítě je :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
16.11.06 20:34

Aaa, už koukám na fotky, je opravdu velmi pěkný, zvlášť ta oranžovo béžová kombinace :P
Na ježdění po městě parádní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
16.11.06 20:38

tak tenhle sportak se da dat uplne narovno, takze neni problem ho tam dat, ikdyz nebude jeste sam sedet, kamoska mela krasny hluboky a nakonec maleho stejne davala v pul roce do sportaku, aby lip videl, ted ma 8 mesicu, taky sam jeste nesedi, ale ve sportaku je mnohem spokojenejsi i na lezacku nez v hlubokem. Ale mas pravdu, kez by sel vybrat kocar tak, ze bys ho vyzkousela primo na mrnousovi :).
Ja sem ho projizdela v obchode a jezdilo se mi s nim nesrovnatelne lip nez s ostatnimi, ze kterych jsem vybirala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
16.11.06 22:22

Myslím že neva když nehupe… můj taky nehoupal, tak jsem vždycky našla terénní nerovnost a na té ho udrncala:o)

Houpání moc rád nikdy neměl, drncání, kdy mu lítala hlavička ze strany na stranu zbožňoval:o)

tak tomu bylo u nás

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
19.11.06 12:15

Ahoj, já jsem tedy zastánce houpacích kočárků, mám Knorr Nizza, není to sice klasicky houpací kočárek, ale je příjemně odpružený a třeba když jsme drandili v lese, tak jsem to ocenila. Podle mě opravdu záleží na mimi, ale já jsem houpání ocenila i na balkoně, kdy jsem Adinu uhoupala ke spánku na 3 metech 8) Ale podle toho, jak koukám na dnešní kočárky je to asi jedno, protože 3/4 těch moderních kočárků nehoupe, tak se asi taky nic nestane :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama