trojkolka x ctyrkolka

195
15.11.06 08:42

trojkolka x ctyrkolka

Holky, hlavne ty co muzete srovnavat, co byste preferovaly 3 kolku nebo 4 kolku a proc? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
15.11.06 08:46

Podivej se do existujicich diskusi - tato debata tu bezela uz nejmene ctyrikrat…

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.11.06 14:37

Ju ju, věčná debata :D
Ale obecně platí: pokud u vás nemáte opravdu náročný terén (na našich cestách bych s trojkolkou neprojela, protože kolečka jedou po stranách díry a já jdu v ní :D ), tak je to jedno, a záleží spíš na typu koleček; a ať už kterákoli varianta, nevyplatí se šetřit.
Trojkolky jsou častěji s menší korbičkou a mají jiný tvar košíku dole (takže promyslet třeba i co vozíš sebou - nám se kupodivu vyplatila čtyřkolka i díky tomu, že si tam může táta uložit tašku se šanonem z práce :D ), a připadají mi vratké, ale maminy tvrdí, že ne - tak asi ví, co říkají :D
Prostě je to jedno, když si koupíš kvalitní kočárek, na takové běžné ježdění, a jestli máte nějaké speciální podmínky - malý kufr v autě, specifické terény kolem domu a podobně - tak se řídit tím.
Obecně se mi ale hooodně osvědčilo koukat na to, aby byl co nejlehčí, dobře se skládal, a měl autosedačku na:,–(itelnou na kostru s koly (když jdem nakupovat, k nezaplacení :) ) a spíš než na to, „do kolika let“ tam píšou se ptej na kila a centimetry (náš nedonošený půlročák je braný z obchodního hlediska jako roční dítě, přestože má zcela běžných a průměrných osm kilo :D ) (Mimochodem, máme inglesinu a neměnila bych.)
Přeji pěkné vybírání :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
15.11.06 18:38

Rasiko, dekuju, tak ja mam zatim vybranou Cam Cortinu X3 tris evolution, prvni jsem trojkolku nechtela, ale tahle se mi moc libi. Inglesina byl muj prvni favorit, ale chtela bych kombinovany a ten sportak s kombi soupravy mi prijde hodne maly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
20.11.06 14:36

Ahojky,

tak já měla už několik 4kolek :D a teď mám 1. trojkolku (PP GT3) a i když jsem s ní velmi spokojená :wink: , tak přece jenom musím potvrdit, že 4kolky jsou stabilnější. Když třeba najíždím na schod (na patník) tak je manipulace horší než se 4kolkou, ještě když řídíš jen jednou rukou :roll: (a v druhé máš tašku nebo dítě nebo …), tak nic moc. Taky když couvám (když vyjíždím ze vchodu nebo prostě někde…), tak docela špatná manipulace, kočár se mi převrací na stranu…
Jinak se s ní jezdí supr, ale 4kolka je 4kolka, asi tak… :)

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama