Taška na kočárek

195
7.11.06 18:21

Taška na kočárek

Ahoj holky,koupila jsem si od kamosky kocarek bez tasky,tak bych se rada zeptala, jestli ma cenu tasku dokupovat, jestli ji hodne vyuzivate, nebo staci nahradit jinou taskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

826
7.11.06 18:34

Ahoj!
ja koupila taky kocar bez tasky … zrovna nemeli presne tu barvu jakou mam kocarek tak jsme se rozhodli ze ji koupime pozdeji.. no a uz jsme ji nekoupili… delam to tak, ze veci co potrebuju sbalim do batuzku (jsem batuzkovy clovek :D ) a hodim do kosiku pod kocar.. no a co potrebuju mit nutne po ruce dam do nejake kapsicky na kocaru, prip do kapsy v bunde nebo tak.. uprimne.. ani si nevzpomenu, ze nejaka taska na kocarek je :roll:
ale jsou lidi, kteri se bez ni neobejdou.. mas vse bliz po ruce a tak.. ale je to i o zvyku.. kdyz si zvyknes ze se sehnes pod kocar tak neni zadny problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
7.11.06 19:10

Ahoj

tak já také měla a mám kočárek bez tašky - sice dolu toho moc nedávám (nebaví mě ohýbat se), ale koupila jsem na kočárek takovou tu síťku - visí to na stejném místě jako taška - první kočár měl přehazovací rukojeť a žádný problém… Už tu síťku mám skoro 4 roky - takže já na ni nedám dopustit… Právě se tam vejde pláštěnka na kočár a na dítko a na mě, i sem tam nějaké flaška s pitím (ve 3 vyhotovení)… takže u mě vede…

Ale přeji úspěšnou ruku…

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
7.11.06 20:00

Ahojky Akrim,

já tašku na kočárek využívám docela dost. Ale naopak moje sestra ji moc nevyužila. Záleží, zda hodně cestujete apod.

Koukala jsem v novém katalogu od Quelle (pro miminka), tam mají pěknou tašku. Zkusím se podívat na jejich stránky a písnu Ti odkaz

http://www.quelle.cz/…n/index.html?…&

I když ta cena mi přijde docela dost vysoká 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
7.11.06 20:24

Ahoj,
já koupila taky kočárek bez tašky. Koupila jsem obyčejnou sportovní, v barvě kočárku, u vietnamců za 200,–, nechala jsem tam našit cvoky a účel splní. Já bych se bez ní neobešla. Mám tam doklady, telefon, plenky,peněženku… a občas i nákup.
Využívám ji hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
8.11.06 06:10

Ahoj,

já tam mám tašku Oriflame .

K použití: moc jí nevyužívám, je to prostě taška, kde mám stabilně hračku, věci na přebalování, nějaký křupky + k tomu přidám mobil, peněženku a doklady (tyhle tři věci přendavám z tašky do batohu, podle toho kam jdeme). Většinou ale do tašky nehrábnu, nebo jednou.

Nanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
8.11.06 07:50

ahoj

tak ted jsi se strefila do mého bolavého místa:o) k našemu kočárku byla taška, ale je malá a má jen jeden nečleněný vnitřní prostor… takže rok jsem s ní vydržela… neustále přehrabujíc a hledajíc své věci mezi plínkami…
Pak jsem koupila z netu … ale neodhadla jsem to byla obrovská a nehezká a nakonec - ted po 1 roce a 8 měsících jsem skončila u této
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
je to asi nejdražší špás co se tašek týče v mém životě, ale jsem spokojená - vůbec nevypadá jako „přebalovací“ krásně se nosí i když jdeme bez kočárku a hlavně je uvnitř rozdělená na 3 části, takže jedna část pro mě, druhá pro M a třetí pro budoucí mimi…

ale pro mě je taška nutnost… nemám auto, všude cestuji po svých nebo veřejnou dopravou, a ven chodíme opravdu hodně často…

švagrová bydlí na baráku, dítě jí spí na zahradě, jezdí všude autem a nikdy žádnou tašku - krom své kabelky neměla…

Pokud nechceš utrácet majlant, tak ti řeknu, že jako přebalovací ti klidně pro začátek postačí obyčejná taška od vietnamců ¨ze stánku… když jsem vybírala ve městě, tak mi přišly lepší než ty, co nabízely prodejny kočárků - vyloženě jako přebalovací" tašky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
8.11.06 09:35

Holky, dik, manzel prisel s podobnym napadem, at koupim obyc a nechame tam nacvaknout cvoky. A jeste ke vsem vim, ze tchyne ma pro me (myslim od Neckermana) blede modrou tasku na vanoce a mame na kocarku blede modry pruh, tak snad se bude hodit, uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama