Gelové nehty u porodu

13.7.21 09:56

Nehty těhotenství

Ahoj mám gelové nehty a každej mi říká na porod sundat taky máte zkušenosti???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
332
13.7.21 10:02

Proč na porod sundat? Ničemu snad nepřekáží. Jediné, co mě napadá, je, že pak budeš v šestinedělí, unavená, s miminem a asi nebudeš mít moc čas, energii a chuť jít na obnovení nehtů do salónu (pokud si je neděláš sama doma).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11518
13.7.21 10:03

@Nikolamatejkova Tak jestli je má hodně dlouhé, tak asi jo, nebo asponˇzkrátit, jinak asi není potřeba. Řekli ti důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
13.7.21 10:05

Doktoři většinou neradi vidí i nalakované nehty klasické - na prstu se mimo jiné měří saturace kyslíkem a myslím, že s umělými nehty to nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:05

@arinecka NN neřekli právě jen že to máme v papíru co si vzít do porodnice a dole je že nemám mít nehty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22492
13.7.21 10:09

A máš je i na nohou? Jestli ne, tak dobrý, ono musíš mít vidět aspoň jeden nehet, kdybys šla na sál. A saturace jde udělat i z lalůčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:11

@Kriss Tina mám je jen na rukou a nemám je zase tak dlouhý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
13.7.21 10:18

U druhého porodu jsem je měla čerstvě udělané zrovna den před tím. Nechávám si je dělat krátké a v decentních barvách. Důležité je, abys neměla nalakované nehty na nohou nebo gelovky. Oni to píšou všude, ale nakonec to vůbec nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18078
13.7.21 10:19

Mam gelové nehty, do tp 4dny a sundavat nebudu. Mne bylo řečeno, že je kvůli pripadu kdyz se jde na sál. Ale pokud je nemam i na nohách, tak to nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:25

@lachtanice86 Super děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:25

@nozu dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
13.7.21 10:35

Ja bych radsi sundala… ono se i podle nehtu pripadne pozna jestli nehrozi nejaky zavaznejsi stav.. nikdy nevis co se pri porodu muze pokazit tak radsi do porodnice jen s pruhlednym lakem aby byly jasne videt luzka nehtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
13.7.21 10:45
@Leenvecka píše:
Ja bych radsi sundala… ono se i podle nehtu pripadne pozna jestli nehrozi nejaky zavaznejsi stav.. nikdy nevis co se pri porodu muze pokazit tak radsi do porodnice jen s pruhlednym lakem aby byly jasne videt luzka nehtu.

Ale tohle poznají i podle stavu nehtů na nohou. Ono to není až tak jednoduché sundat gelovky. Ty nehty jsou pod nimi slaboučký, lámou se atd. Nehledě na to, že vyžadují mnohem větší a častější péči než gelovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
13.7.21 10:59

Raději sundat :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
13.7.21 11:01

To je pro případ, kdy by museli dělat sekci. Při operaci nesmíš mít žádné šperky (na to také pozor, mě se stalo, že mi před porodem natekly prsty a nešel mi sundat snubák, v nemocnici hrozili přešmiknutím, nakonec jsem ho naštěstí s vypětím všech sil servala) a neměly by být nalakované a umělé nehty (jednak kvůli měření saturace a pak také anesteziolog kontroluje barvu nehtového lůžka při uspání).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat