Nejlepší dovolená v Řecku

9
6.6.17 14:15

Nejlepší dovolená v Řecku

Zdravím,

prosím Vás, chtěli bychom letos vyrazit s přítelem do Řecka. Nejsme nijak nároční, ale hotel nebo apartmán by měl být určitě udržovaný, pokud možno pláž písčitá, nechceme bydlet někde přímo v centru, ani býti odstrčení, ale tak něco mezi, abychom mohli prostě někam vyrazit.. v hotelu celé dny určitě trávit nechceme. Diskotéky bary atd. být nemusí. Přítel miluje přírodu a já zas trocha památek, tak doufám, že to nějak půjde skloubit.. pokud byste měli nějaký tip, budu moc ráda!!

Předem mockrát děkuju! :) L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3117
6.6.17 14:23

Kréta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
6.6.17 14:41

@lucgar Leptokárie. Byli jsme tam před 2 lety a určitě se plánujeme vrátit. Městečko je přímo pod Olympem, tak jsme měli z apartmánu nádherný výhled na moře i na horu. Pokud chcete památky, tak si můžete půjčit auto nebo odtud jede přímo vlak do Athén nebo do Soluně. Do Athén dokonce pořádala výlet naše cestovka, ještě jsme se byli podívat na Olympu v klášterech a lodí na pláž bohů- už nevím, jak se přesně jmenovala, ale je považována za nejkrásnější řeckou pláž. Pokud ještě můžu doporučit cestovku, tak KM travel, jsou levní, ale opravdu spolehliví, jezdíme poslední dobou jen s nimi. A ubytování Stella, je v krásném prostředí. Kamarádka byla v Nei Pori a byla zklamaná. Asi si od nich nechám zaplatit za reklamu :D :D Ale opravdu si to nemůžeme vynachválit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
6.6.17 15:15

Za mě Sivota..:-) moře je tam čistounke..Je tam jak písčitá tak i kamenitá pláž..Hory a té přírody a ten klid. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1386
6.6.17 15:25

Buď Kréta, pokud chcete něco menšího tak Rhodos. Nádherný hlavní město, to se fakt jen tak nevidí. Mně se třeba víc líbily ostrovy typu Samos, Skopelos, Lefkada, prostě ne tak proflakly (i když teď už taky jo) a menší, ale nejsou zas tak bohatý na památky. Nebo ještě Korfu. Taky hezký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama