Nejlepší dudlík pro batole

131
5.3.21 15:55

Nejlepší dudlík pro batole

Ahoj chtěla bych doporučení na nejlepší dudlík od 12 měsíců. 13 měsíční má dudlíky moc rád. Je mu úplně jedno jaký je to typ nebo značka, veme všechno. Tak bych byla ráda za ten nejvíce nejzdravější :mrgreen:.
Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
AH
157
5.3.21 16:23

MAM perfect

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
5.3.21 16:24

Nejvice nejzdravejsi dudlik je ten, ktery svet nevidel :mrgreen: Na druhou stranu je lepsi dudlik nez palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
5.3.21 16:34

Taky hlasuju za ten, co svět neviděl. Oběma staršim dětem jsdm dudlik vzala v roce a nemely s tim žádny problém. Nejmladsi dudlík nemel vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
5.3.21 16:42

Obě holky měly Avent. Jiný typ ani jedna nechtěla.
Taky bych se raději obešla bez dudlíku, ale já měla bohužel dvě dudlíkové závislačky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
5.3.21 16:52

Díky za rady. Bez dudliku to nejde. To pak nastoupí palec, a to se mi nelíbí. V noci by se mu špatně spalo, a přes den si podudat chce. Hlavně v kočárku nebo v autosedacce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
157
5.3.21 17:09
@Dollorres píše:
Díky za rady. Bez dudliku to nejde. To pak nastoupí palec, a to se mi nelíbí. V noci by se mu špatně spalo, a přes den si podudat chce. Hlavně v kočárku nebo v autosedacce.

Na instagramu mk life (mlada lekarka, dela i kurzy prvni pomoci u deti) je k tomu podrobny ale zaroven strucny prispevek venovany jen dudlikum. Do 2 let max a doporucuje prave mam perfect. Ma extra uzkou tu savicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
5.3.21 17:17

@AH Podívám se. Dekuju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
5.3.21 17:57

@AH Tak ty komentáře pod tím jsou výživné. :mrgreen: :lol: