Nejlepší povinné ručení

36
15.12.20 19:11

Nejlepší povinné ručení

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, kterou pojišťovnu na povinné ručení máte. Která je asi tak nejvýhodnější a za jaké ceny.
Hledám s nízkými cenami a ať mají dobrý přístup k člověku. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19142
15.12.20 19:19

Pokud moc nenajezdíš, tak je dobrá allianz - jezdím málo platím málo. Jinak není dobrý koukat na cenu, ale především na rozsah krytí, aby jsi pak nesplakala nad výdělkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
15.12.20 19:20

Tak hlavně, aby pojištění pokrylo případnou škodu. Hodně záleží, na věku, délce pojištění, taky kdo to zařizuje, když má někdo možnost dát velkou slevu. Já takto ušetřila skoro 2000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
15.12.20 19:49

Pro každého úplně jiná, přijde na tvé požadavky a rozsah krytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
15.12.20 19:50

Kooperativu, ale měl jsem parametry, který to povinný ručení+havarijko mělo mít a vybíral jsem podle toho. Cena nebyla na prvním místě.

@anonym2002 stejně nejvíc cenu ovlivňují tvoje bonusy/malusy. Pokud jsi mladý člověk bez bonusů, tak to drahý bude úplně všude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
15.12.20 19:54
@Cenarius píše:
Kooperativu, ale měl jsem parametry, který to povinný ručení+havarijko mělo mít a vybíral jsem podle toho. Cena nebyla na prvním místě.@anonym2002 nejvíc cenu ovlivňují tvoje bonusy/malusy. Pokud jsi mladý člověk bez bonusů, tak to drahý bude úplně všude :D**

Přesně, to je další věc, bohužel/bohudík je ten rozdíl opravdu veliký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
15.12.20 20:03

Tohle je hodné individuální. Já si třeba každý rok pojistku nechávám přepočítávat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
16.12.20 11:04

Doporučuju známé internetové srovnávače. Dokážou stáhnout cenu pod 20% základní nabídky. Důležité je nenechat si vnutit další připojištění situací, které se v praxi zkušenému řidiči nemohou stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat