Nejlepší příloha k vepřové panence

41
3.1.20 09:37

Nejlepší příloha k vepřové panence.

Ahoj, doporučte mi prosím přílohu k panence, už mě nebaví pořád k ní jíst šťouchané nebo pečené brambory. Nějaké tipy prosím. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.1.20 09:43

Cerna cocka s dyni, ruzickova kapusta s angl. slaninou, zelene fazolky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
3.1.20 09:44

Gratinované brambory :palec: jen nastrouhám na tenké plátky, kolečka cibule a prolisovaný česnek, zaliju smetanou s mlíkem+solí+pepřem a zapeču cca hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
3.1.20 09:45

Zelené fazolky se slaninou, smetanou a česnekem a nebo klasické hranolky, když je třeba panenka a pepřovou omáčkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11278
3.1.20 09:55

Já k tomu miluju štouchačky s máslíčkem a opečenou cibulkou a k tomu ještě fazolky se slaninou :srdce: nic moc průkopnického…nebo by šlo dýňové pyré nebo zeleninové hranolky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 09:59

Je vyborna i s baby špenátem a smetanou.. A k tomu třeba ještě trochu bramborového pyré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11890
3.1.20 10:08
@Monulie píše:
Gratinované brambory :palec: jen nastrouhám na tenké plátky, kolečka cibule a prolisovaný česnek, zaliju smetanou s mlíkem+solí+pepřem a zapeču cca hodinu.

Ty mám taky ráda :jazyk:
@debra.morgan tohle je topka, to je jasný :palec:

My děláme ještě s americkyma bramborama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
3.1.20 10:09

Krásně našlehaná bramborová kaše s máslem a mlékem.. :srdce: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
3.1.20 10:25

Dělám k ní zelené fazolky nebo brambory pečené v troubě. Nebo jen grilovanou zeleninu - cuketa, paprika, cibulka, žampiony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
3.1.20 10:25

@Kyle grilovaná zelenina, bageta s česnekovým máslem, batátové pyré, bramborová kaše s celerem, špagety aglio olio, cesar salát :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
3.1.20 10:29

Jo a občas jí dělám i v listovém těstě na způsob wellington a k tomu už jen špenát :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama