Nejsilnější odsávačka?

9.11.13 21:25

Nejsilnější odsávačka...?

Dobrý večer, zdravím všechny maminky,
mám donošeného a zdravého novorozeného syna, kterému jsou 3 týdny. :D :srdce: :srdce: Mým problémem jsou velká prsa. Opravdu velká a těžká. Snažím se kojit, ale malý se u toho kroutí, a tak musím přikrmovat. Ale nevzdávám to! Laktační poradkyně mi řekla, že syn prostě nemá takovou sací sílu, aby to z takové dálky vysál, neboli že čím mohutnější prso, tím z větší dálky to musí mimčo tahat, takže se hrozně nadře a tedy i brzy unaví…byla mi doporučena dvoufázová elektrická odsávačka…prosím, poradíte prosím, která je u nás na trhu nejsilnější, s největší sací silou? Už jsem si vyzkoušela Medelu Lactinu, ale i když jsem ji dala na nejvyšší výkon, pro mě pořád slabé :( :( :( :roll: :roll:…Moc děkuji za radu!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4346
9.11.13 21:28

@hezkycesky já mám Medela swing a nemůžu si jí vynachválit…malý se nepřisál, velká prsa s plochýma bradavkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
9.11.13 21:29

Swing nebo Mini Electric.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18159
9.11.13 21:31

Ta lactina je prumyslova, jestli ta byla slaba ta nevim. ja mela medelu swing, doporucuvala ji laktacni v Podoli vsem co jsme meli nedonosenatka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
9.11.13 21:37

Tak já jsem zkoušela Medelu i Avent, obě ruční a můžu říct, že Medela byla o hodně účinnější. Pomohla mi udržet mléko do půl roku dcery, neboť s kojením byl problém od porodnice, potom jsem to vzdala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23392
9.11.13 21:42

No ja ti nevim, mam prsa G a dite saje normalne, bez problemu. Spis bych rekla, ze lenosi kvuli dokrmu, tam se nemusi tak snazit. Mam Medelu swing, funguje fajn, ale skoro ji nepouzivam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23392
9.11.13 21:47

A jinak, ted odsavas nebo kojis? Nemohla jsi uz za ty tri tydny o mleko prijit, ze nic nevysajes? Zda se mi to divne, vzdyt zlaza je za bradavkou, neni to o zadne dalce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
9.11.13 21:48

@hezkycesky a co prsa před kojením promasírovat a nahřát, aby se lépe spustila laktace a tudíž malý neměl tolik práce?? :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5398
9.11.13 21:49

Osobně bych zkusila jinou laktační poradkyni, s tou dálkou se mi to tedy nezdá :nevim: Spíš by to chtělo zkontrolovat techniku, případně ti ukáže techniku stlačování prsu, prsa před kojením nahřívat, pít teplý nápoj, ať to lépe teče…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
9.11.13 21:53

@hezkycesky Koukám, že jsi z Prahy. ;)
Tady je kontakt na moji známou laktační poradkyni - poradí zdarma i po telefonu…
606 507 983
a její stránky na FCB
https://www.facebook.com/mamka.jana.7?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.11.13 07:47

Ahoj, také se mi rady tvé laktační poradkyně nezdají. Mám prsa 80I/J. Dcera byla přenášená, měla téměř 4 kila, první týden jsme s přisáváním hrozně bojovali (velká prsa, velké bradavky - malá měla malou pusu, nevěděla jak na to, já se bála, že jí tím prsem přidusím) tak jsem odsávala, mám ruční dvoufázovou odsávačku Lovi Protect (http://www.slune-cz.cz/…cka-protect/) a šlo to bez problému, v té době jsem odsála z jednoho prsa min. 50 ml. Jelikož mé odsávání nebavilo tak jsem vyzkoušela kontaktní kojící kloboučky od Medely (http://www.mall.cz/…boucky-vel-m) a jak to malé najednou šlo (klobouček ti pěkně vyprofiluje bradavku a dítěti to ulehčí práci). Přes kloboučky jsem kojila asi měsíc a půl. Potom jsem začala postupně zkoušet, jestli to půjde bez nich. Dneska kojím bez kloboučku, mléka mám stále dost, ale když jsem zkoušela odsávat tak už to taková sláva není, ale je to tím že malé je už přes 3 měsíce a produkce mléka se zpravidelnila.
Spiš jestli nemáš málo mléka. Nechci strašit, ale tím jak dokrmuješ tak možná o mléko přicházíš. Zkus ty kloboučky, zas taková investice to není a třeba to pomůže teda pokud je problém opravdu jen v přisávání). :kytka:

A ještě jsem zapomněla dodat, že jediná poloha pro nás při kojení je vleže na boku. Zkoušela jsem i fotbalovou polohu, ale opravdu to nešlo a malá se hodně vztekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama