Nejspolehlivější těhotenské testy

151
20.7.13 15:50

Nejspolihlivější těhotenské testy.

Ahoj holky. Pojďte si popovídat o těhotenských testech, jejich značce anebo kvalitě…
:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22512
20.7.13 15:58

Mne se osvedcily cemio testy, citlivost 10. Byly v krabicce 3 za cca 60kc. Pak taky mamatest10.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
20.7.13 16:05

Zatím používám Mamatest, ale musím si koupit jinej, jestli budou ukazovat stejně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
20.7.13 16:06

Mě se osvědčilo, že funguje kterejkoli test, když už testovat MÁ smysl a nehoní se duši :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
20.7.13 16:10

Já měla nejlepší zkušenost s Mamatest10, ovšem už jsou to 2 roky a prý se teď dost pohoršil, tak nevím. Ale kamarádky si hodně chválí digitální Clearblue…ale jinak souhlasím s @berry4, když člověk nikam zbytečně nespěchá, bude dobrý každý test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
20.7.13 16:17
@berry4 píše:
Mě se osvědčilo, že funguje kterejkoli test, když už testovat MÁ smysl a nehoní se duši :lol:

ták. Testovala jsem týden po vynechání, do 3 sekund na mě vyjela dálnice tlustší než kontrolní a bylo jasno :) Temná duchařina je jen o nervy, nic se tím nezíská, klid teda určitě ne :nevim:.

co se značek týče, mívala jsem ráda Mamatesty, škoda, věčná škoda, že přestali dělat citlivost 25, dneska už se dají koupit jen 10. Naopak špatný byly (nevím jak teď) Best testy, byly sice dva v balení, ale ty bývaly fakt s falešným duchem v místech, kde je testovací čárka (o syna, dnes dvouletého, jsme se začali snažit už v r.2007, tak nevím, zda je pořád prodávají a měla jsem samozřejmě taky období, kdy jsem testovala dva dny předem :jazyk: tak to vím).

Příspěvek upraven 20.07.13 v 16:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2899
20.7.13 16:17

Nějak nechápu diskuzi, když jsem to dlouho nedostala tak jsem prvně udělala test papírkem, byly tam dva a oba byly pozitivní. Tak pak jsem si koupila clearblue abych zjistila jak dlouho (cca) no a bylo tam 6-8 týdnů no tak jsem šla k doktorovi (těhu bylo neplánované) ale jsem za toho zlobíse šťastná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
20.7.13 16:56

Mamatesty ted stoji za prd. Nejvetsi jistota je digital. Jenze tam je minus cena.
Velmi dobre jsou test od dr maxe a cenove taky super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
20.7.13 17:12

Za mně je nejlepší dr.max tyčinka i proužek, a digital Clear blue.
Testovala jsem jen jednou v životě, a vyzkoušela asi 6 značek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
20.7.13 18:05
@berry4 píše:
Mě se osvědčilo, že funguje kterejkoli test, když už testovat MÁ smysl a nehoní se duši :lol:

Asi tak, pod tohle se přidávám. Ať jsem koupila jakýkoliv, nikdy nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
20.7.13 18:26

Za mě určitě Dr. MAx, ty jsou nejlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JellyBean
20.7.13 23:14
@pralinka2727 píše:
Za mně je nejlepší dr.max tyčinka i proužek, a digital Clear blue.
Testovala jsem jen jednou v životě, a vyzkoušela asi 6 značek.

Jenze dr. Max je to same, co mamatest10 a ten ted stoji za houby podle zdejsich diskusi…

• Nahlásit
  • Citovat
1355
21.7.13 06:54

@Ms.Blueberry Dr. Max a Mamatest rozhodně není to stejné. Mamatest je na h… :) Já testuji Dr. Maxem a jak psala @pralinka2727 super je jak tyčinka, tak proužek. A mají i nejpříznivější cenu.
Vložila jsem sem fotku dvou testů. Testováno ze stejného vzorku, ve stejnou dobu. Horní Mamatest 10, spodní Dr.Max 10. Zjevně ta citlivost nebude stejná. A ta čárka kontrolní na Mamatestu mě též pobavila. Měla jsem rovnou 3 balení po dvou a prakticky ve všech případech stejný výsledek. Za mě nikdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
21.7.13 07:03

Za mě jsou nejlepší tyto http://www.ovulacnitesty.cz/…hcg10-strip/, nikdy neudělal ducha, když nebyl důvod a to jsem jich počůrala tak 20 určitě;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
21.7.13 07:51
@Ms.Blueberry píše:
Jenze dr. Max je to same, co mamatest10 a ten ted stoji za houby podle zdejsich diskusi…

už to není to samé, to právě bylo kdysi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama