Nejzbytečněji utracené peníze

6762
24.5.16 09:02

Nejzbytečněji utracené peníze

Za co jste úplně zbytečně utratili peníze?
Mé případy - koupil jsem si oblečení, které jsem pak nikdy nenosil, peníze utracené za Sportku, koupil jsem si průvodce městem, do kterého jsme pak nikdy nejel, nakoupil jsem outdoorové vybavení, které jsem za dva roky ani jednou nepoužil (vařič, karimatka, stan).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13805
24.5.16 09:07

Sladkosti a slanosti
oblečení, které nenosím
sporttester, který nefungoval, tak jsem ho musela vrátit :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
24.5.16 09:08

Za kosmetiku a parfémy, vždy musím něco nutně mít a když to mám párkrát použiji a leží mi to a nakonec to rozdám, používám jen své stálice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
24.5.16 09:08
@Premek_Orac píše:
Za co jste úplně zbytečně utratili peníze?
Mé případy - koupil jsem si oblečení, které jsem pak nikdy nenosil, peníze utracené za Sportku, koupil jsem si průvodce městem, do kterého jsme pak nikdy nejel, nakoupil jsem outdoorové vybavení, které jsem za dva roky ani jednou nepoužil (vařič, karimatka, stan).

To všechno třeba ještě využiješ. Při sázení sportky jdi získal naději na výhru. To taky nejsou vyhozené peníze. Pokud nesázíš nějaké extrémně vysoké částky.
U mě vyhozené peníze jsou za oblečení, co se mi momentálně moc líbí a myslím si, že do něj zhubnu. Nikdy se to nestane. :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
24.5.16 09:09

IVF… 80 tisíc, které jsme vyhodili z okna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3293
24.5.16 09:11
@Kikuška90 píše:
IVF… 80 tisíc, které jsme vyhodili z okna :roll:

No přesně… u nás asi 50 tisíc (zatím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14230
24.5.16 09:12

Bezpečnostní schránka v bance, do který jsem si nic nedal a k tomu nedoplacenej nájem a poplatky za násilné otevření za x let, když jsem na ní zapomněl (holt dynamické VŠ doby) :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13805
24.5.16 09:12

@Kikuška90 :hug: :hug: Nemohla jsi přeci vědět, zda to vyjde, to je vždy sázka do loterie :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
24.5.16 09:14
@kaja00 píše:
@Kikuška90 :hug: :hug: Nemohla jsi přeci vědět, zda to vyjde, to je vždy sázka do loterie :hug: :hug:

Já vím, člověk si kupuje jen naději.. ale teď zpětně můžu říct, že to byli zbytečně utracené peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 09:14

@Premek_Orac cigára a energeťáky.. bože, jak to nesnáším, zároveň se toho nedokážu vzdát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
24.5.16 09:15

Knihy, ktere uz mame v knihovne. - obcas se stane, ze si ten druhy nepamatuje co vse uz tam je. No, ale obcas je debilita fakt velka, takze kdyz jsem doplnovala sbirku, koupila jsem neco dvakrat ;)
Zupan pro partnera, ktery si ani nevyzkousel, natoz ho pouzit (Poslala bych ho dal, ale je na nem jeho jmeno a jeho motto.)
Prechodne veci do domacnosti, nez… takze mam vyhledlou napr uzasnou knihovnu, ale knihy potrebuji nekam dat hned, tak se prozatim spokojim s levnejsi variantou :zed:
Drobnosti do domacnosti, ktere nakonec nepouziji. Kovovy kosik na ovoce, prostirani ktere je tak neprakticke, ze jsem ho strcila do krabice, obrovsky cednik u ktereho jsem pozdeji dumala co jsem s tim vlastne zamyslela, kdyz stejne chytnu hrnec s poklici a liju vodu takto.

• Nahlásit
  • Citovat
24.5.16 09:15

Do svatby, mohl jsem mít za ty peníze opic po několik let. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
24.5.16 09:16

Šminky, které nikdy nepoužiju, prášky na hubnutí, které samozřejmě nezabraly, a hračky pro kočky, kterých se bojí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13805
24.5.16 09:16

@Kikuška90 tak samozřejmě, ale ty peníze si vkládala do naděje, tak to přeci není zbytečné. Kdyby si to nezkusila, tak nezjistíš, zda by to vyšlo.
Ale chápu tě, držím palečky, aby to vyšlo. Je nespravedlivé, že lidi, co nemají prostředky mají děti na první vrz, zatímco lidé, kteří mají prostředky dítě mít nemohou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
24.5.16 09:18

Teť zpětně byly vyhozené peníze ty, co jsem posílala svému ex v domění že mu to pomůže a on ze mě celou dobu dělal bůůůů. Lhal až se hory zelenaly. Tehdy to bylo v dobré víře, teť jsou to vyhozený peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama