Neklouzavé botky k bazénu

20
8.10.19 10:40

Neklouzavé botky k bazénu

Pěkné dopoledne, maminky a tatínkové, prosím o radu ohledně botiček k bazénu. Se synem (3 roky) chodíme 2× týdně plavat. Je divoch a na mokrých dlaždicích několikrát nehezky spadl (má za sebou i šití). Chci mu proto pořídit botičky na přesun z šatny až k samotnému bazénu, ale potřebuju nějaké, které fakt nekloužou (ani podrážka ani noha uvnitř botky). Chtěla bych nazouvací typu Crocs, aby si je bez problému rychle sám obul/vyzul. Sama mám zkušenost s takovým typem noname značky a ty mi v mokru šíleně kloužou (hlavně teda samotná noha v botě). Budu ráda za vaše zkušenosti, nerada bych investovala do něčeho, co ve finále bude ještě horší než bosá noha. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2035
8.10.19 10:41
@BB520 píše:
Pěkné dopoledne, maminky a tatínkové, prosím o radu ohledně botiček k bazénu. Se synem (3 roky) chodíme 2× týdně plavat. Je divoch a na mokrých dlaždicích několikrát nehezky spadl (má za sebou i šití). Chci mu proto pořídit botičky na přesun z šatny až k samotnému bazénu, ale potřebuju nějaké, které fakt nekloužou (ani podrážka ani noha uvnitř botky). Chtěla bych nazouvací typu Crocs, aby si je bez problému rychle sám obul/vyzul. Sama mám zkušenost s takovým typem noname značky a ty mi v mokru šíleně kloužou (hlavně teda samotná noha v botě). Budu ráda za vaše zkušenosti, nerada bych investovala do něčeho, co ve finále bude ještě horší než bosá noha. Děkuju.

Originál Crocs nekloužou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
8.10.19 10:55
@BB520 píše:

originál Crocs nekloužou, ty napodobeniny většinou hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
892
8.10.19 11:00

Proč nepořídíte dětské neoprenové ponožky. Mají protiskluz a není potřeba se neustále dokola obouvat a zase zouvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
8.10.19 11:03
@Caboverde píše:
Proč nepořídíte dětské neoprenové ponožky. Mají protiskluz a není potřeba se neustále dokola obouvat a zase zouvat.

Na kurzu plavání mají být děti naboso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
8.10.19 11:09

@meduzza @luca241 tak to předpokládám, že i Coqui jsou v tomto blbé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2035
8.10.19 11:52
@BB520 píše:
@meduzza @luca241 tak to předpokládám, že i Coqui jsou v tomto blbé.
Úplně. Zkusili jsme je jedinkrát a zase jsem je poslala dál. Proste originál Crocs. Dcera v nich litá v létě na koupališti od doby, co chodí (už je školák).
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
8.10.19 12:50

@luca241 dekuju. Takze uz mam jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
8.10.19 21:26

Z decathlonu za 100, jsou dobrý, zvladne je obout dvouletak
https://www.decathlon.cz/…8503259.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama