Několik měsíců ekzém

13
15.7.20 13:31

Několik měsíců ekzém

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda se někdo z Vás nesetkal s podobným ekzémem? Syn 10 měsíců, na speciálním UM ( ve dvou měsících podezření na ABKM) má už asi od půl roku ekzém pod krkem-nikde jinde! Byla jsem s ním už u mnoha kožařek, ty napsaly většinou kortikoidové mastičky :pocitac: Párkrát jsem mu to kortikoidy namazala, ale po vynechání masti se to za chvíli vrátilo. Žádná kožní mi nedovedla říct, co to je. Prej asi atopický ekzém, ale nic na 100%. Malej pořád hodně slintá, od půl roku mu snad roste jeden zub za druhým. Už jsem na ekzém zkusila všelijaké mastičky i krémy a nic nepomáhá a když už ano, tak jen na chvíli. :,( Na internetu jsem našla, že na to pomáhá potírat černý čaj, který ekzém vysuší, já právě nevím, jestli to má suché, nebo mokvající. Ty větší fleky jsou asi spíše sušší, ale ty pupínky okolo spíše mokvající. Malej ekzém naštěstí vůbec nevnímá, nesvědí ho to. Jednám s ním, jako s atopikem tzv. protialergenní strava, ale ekzém má pořád. U obvodní jsem si teď vydupala alergologické vyšetření, tam jdeme, ale až koncem srpna. :( Nevíte někdo z Vás CO by to mohlo být, popř. rada, která pomůže? Jsem už zoufalá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama