Nekončící menstruace - antikoncepce

12.5.17 11:13

Nekončící menstruace - ANTIKONCEPCE

Dobrý den maminky, dámy. Mám menší problém.
Po cca roce jsem začala zase brát antikoncepci Lyndynette. Minule jsem s ní byla spokojená tak jsem ji volila znovu, ale nechce mi skončit menstruace. Začala jsem ji brát normálně první den menstruace, ale krvácení pokračuje již druhý týden. Tento týden má můj gynekolog dovolenou tak pokud má nějaká z Vás s tímto zkušenosti, byla bych ráda, kdyby jste mi poradily. Děkuji za všechny rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24411
12.5.17 11:19

Může trvat až tři měsíce, než se s tím tělo srovná. Že jsi ji předtím brala nic neznamená, cokoli se u tebe mohlo změnit a tělo už funguje trošičku jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
12.5.17 11:28

Asi bych ji vysadila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
12.5.17 11:30

Nebo zkus zavolat na jinou gyndu..sestricka ti taky urcite poradi i kdyz nejsi u nich prihlasena. :) rekni ze tvuj ma volno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
12.5.17 11:58

Vysoké dávky vitaminu C snižují krvácení. doporučila bych i nepít alkohol, ten krvácení taky může zesilovat. Nejlepší by bylo zajít k lékaři, měl by snad mít zástup..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15116
12.5.17 12:18
@deny3377 píše:
Dobrý den maminky, dámy. Mám menší problém.
Po cca roce jsem začala zase brát antikoncepci Lyndynette. Minule jsem s ní byla spokojená tak jsem ji volila znovu, ale nechce mi skončit menstruace. Začala jsem ji brát normálně první den menstruace, ale krvácení pokračuje již druhý týden. Tento týden má můj gynekolog dovolenou tak pokud má nějaká z Vás s tímto zkušenosti, byla bych ráda, kdyby jste mi poradily. Děkuji za všechny rady!

Měla jsem to u HA, které jsem brala na posledy. Menstruace či jakoby menstruace mi trvala min. tři týdny, pak jsem s HA sekla a prohlásila jsem, že na to nemám a s HA končím. Takže neporadím, ale nedala jsem to psychicky jak já, tak ani manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6374
12.5.17 13:52

@deny3377 Když jsem HA kdysi začala brát, tak mi krvácení skončilo až s druhým platíčkem :roll: Je pravda, že 3. týden už to bylo spíš jen špinění, na které v pauze navázalo další, silnější krvácení, ta falešná ms. No jo, je to svinstvo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
12.5.17 14:05

Máš v letáku napsáno, že tři měsíce trvá, než se s tím tělo srovná :roll: Vzala bych si ascorutin a nepila alkohol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
12.5.17 14:36

Lindynette byla moje již dávno první antiko, začala jsem brát první den menstruace a krvacela/špinila až do další menstruace, takže celej měsíc. Pak přišla druhá menstruace, trvala již normálně okolo pěti dnů a pak to skončilo. Upravilo se to. Takze ja bych rozhodně vydržela. A jak již bylo psáno může to trvat až tři měsíce ;-) hlavně klídek to se srovná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama