Doba brání antikoncepce

8.5.17 09:37

Doba brání antikoncepce

Dobrý den,
Chtela bych se zeptat,, beru HA asi 2 roky, ale nespala jsem s nikým… ted mam přítele a spíme spolu bez kondomu a na vyvrcholení dame kondom.. beru Belaru, ale pres skolu to beru okolo 6:30 a o vikendu kdy vstanu… treba v 9… vadi to hodne?? Docela se ted začínám bát…
dekujii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1770
8.5.17 09:46

Nevadí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 09:47
@Pavla1027297 píše:
Dobrý den,
Chtela bych se zeptat,, beru HA asi 2 roky, ale nespala jsem s nikým… ted mam přítele a spíme spolu bez kondomu a na vyvrcholení dame kondom.. beru Belaru, ale pres skolu to beru okolo 6:30 a o vikendu kdy vstanu… treba v 9… vadi to hodne?? Docela se ted začínám bát…
dekujii

Tak jestli si dobře pamatuji HA se vždy doporučovala brát na večer, né ráno. Ale možná je to u tvé HA jinak či je to už jedno.. to je jedna věc. Každopádně prášky by se měli brát vždy ve stejnou hodinu, když se občas zapomene a vezme se třeba o hodinku později, určo to nevadí, ale jinak by se určo mělo brát vždy ve stejnou hodinu. A druhá.. proč používáte kondom, když bereš prášky? Pokud je to kvůli možným nějakým chorobám, tak to chápu, ale pokud se bojíš otěhotnění, tak to je blbost. Ano jsou případy, kdy ženy otěhotněly i při braní prášků, ale to je tak malé procento, že bych se toho opravdu nebála. Nehledě na to, si ani neumím představit jak před vyvrcholením najednou hledáte a nasazujete kondom, to musí vyprchat přece veškerá vášeň, romantika a kouzlo okamžiku.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17222
8.5.17 09:53
@Anonymní píše:
Tak jestli si dobře pamatuji HA se vždy doporučovala brát na večer, né ráno. Ale možná je to u tvé HA jinak či je to už jedno.. to je jedna věc. Každopádně prášky by se měli brát vždy ve stejnou hodinu, když se občas zapomene a vezme se třeba o hodinku později, určo to nevadí, ale jinak by se určo mělo brát vždy ve stejnou hodinu. A druhá.. proč používáte kondom, když bereš prášky? Pokud je to kvůli možným nějakým chorobám, tak to chápu, ale pokud se bojíš otěhotnění, tak to je blbost. Ano jsou případy, kdy ženy otěhotněly i při braní prášků, ale to je tak malé procento, že bych se toho opravdu nebála. Nehledě na to, si ani neumím představit jak před vyvrcholením najednou hledáte a nasazujete kondom, to musí vyprchat přece veškerá vášeň, romantika a kouzlo okamžiku.. :think:

proč se doporučovala brát na večer? To slyším poprvé. Jde o pravidelnost, ne denní dobu. A ráno je to lepší, protože pokud náhodou zapomenu, mám ještě dost času to napravit. Když zapomenu v noci, další možnost je až za několik hodin, ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
8.5.17 09:55
@Anonymní píše:
Tak jestli si dobře pamatuji HA se vždy doporučovala brát na večer, né ráno. Ale možná je to u tvé HA jinak či je to už jedno.. to je jedna věc. Každopádně prášky by se měli brát vždy ve stejnou hodinu, když se občas zapomene a vezme se třeba o hodinku později, určo to nevadí, ale jinak by se určo mělo brát vždy ve stejnou hodinu. A druhá.. proč používáte kondom, když bereš prášky? Pokud je to kvůli možným nějakým chorobám, tak to chápu, ale pokud se bojíš otěhotnění, tak to je blbost. Ano jsou případy, kdy ženy otěhotněly i při braní prášků, ale to je tak malé procento, že bych se toho opravdu nebála. Nehledě na to, si ani neumím představit jak před vyvrcholením najednou hledáte a nasazujete kondom, to musí vyprchat přece veškerá vášeň, romantika a kouzlo okamžiku.. :think:

Tak o tomhle jsem teda nikdy neslyšela, a to jsem brala antikoncepcí několik druhů skoro 10 let.
Zakladatelko, já jí brala ráno, když jsem vstávala třeba do školy, tak brzo ráno, a o víkendu jsem vyspávala třeba i do jedenácti. Prostě jsem jí vždy brala když jsem se vzbudila. Nikdy se nic nestalo. Pár hodin rozdílu v braní nehraje roli. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11202
8.5.17 09:59
@Anonymní píše:

A proč anonym? :think: A pokud je zakladatelka na škole, tak volí prostě dvojí jištění, na tom mi nepřijde nic blbýho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3338
8.5.17 10:00

Já brala HA 11 let a vždy mi dr říkal, že lepší na večer, ale ani jsem nezkoumala proč.. tím pádem se omlouvám za asi špatné info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3338
8.5.17 10:02
@Lekninka91 píše:
A proč anonym? :think: A pokud je zakladatelka na škole, tak volí prostě dvojí jištění, na tom mi nepřijde nic blbýho :nevim:

Protože nerada přispívám do veřejných skupin. ;) Nebýt neší soukromé= ani nepíšu.. a blbý to není jen jsme se zeptala a vyjádřila svůj názor. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
8.5.17 10:03
@yndiC píše:
Já brala HA 11 let a vždy mi dr říkal, že lepší na večer, ale ani jsem nezkoumala proč.. tím pádem se omlouvám za asi špatné info.

Protože je menší pravděpodobnost, že zaspíš? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3338
8.5.17 10:06

@radkka Těžko říct :think:.. každopádně jsem se řídila tím co mi řekl muj dr a nepátrala jsem dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 10:24
@Anonymní píše:

Nechci otěhotnět, proto dvojí ochrana,, a znam i slečny které pres prasky otěhotněly…

Jinak vsem moc dekuji za rychle reakce! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.17 11:08
@Pavla1027297 píše:
Nechci otěhotnět, proto dvojí ochrana,, a znam i slečny které pres prasky otěhotněly…Jinak vsem moc dekuji za rychle reakce! :)

Já teda osobně neznám nikoho, ale slyšela jsem o tom, proto jsem to i psala, že nějaké riziko tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
3853
8.5.17 11:09
@Pavla1027297 píše:
Nechci otěhotnět, proto dvojí ochrana,, a znam i slečny které pres prasky otěhotněly…Jinak vsem moc dekuji za rychle reakce! :)

Delas dobře, když je na dítě moc brzy, raději dvojitou ochranu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
8.5.17 16:29

Nevadí mám to stejně, na bejvalé škole jsem na praxi vstávala ve 4 ráno a brala prášek v cca 5 pak o víkendu jsem ho brala třeba až v 11 nikdy se nic nestalo, nebála bych se toho pokud ho nezapomeneš vzít není problém :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 08:55

@onajeblond @truelly @Kačta @Kamkam my právě spali s kondomem i s práškama a ted jen ty prasky a trochu se bojim, proroz jsem ted „měla plodné“ dny a upřímně, nebyl sex jen jednou denne, tak me bojim tech „kapicek lásky“ a tak… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama