Antikoncepce Bonissa

1201
5.5.17 08:41

antikoncepce bonissa

Dobrý den, hledala jsem všude možně nějake recenze na tuto antikoncepci, ale bohužel jsem nenašla, tak snad tady najdu. :oops: Prosím jake máte zkušenosti s touhle antikoncepci? předem díky :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.5.17 14:19

Ahoj, tuto antikoncepci beru skoro dva roky. Předtím jsem měla jinou a po té mě bolela hlava a měla jsem divné psychické stavy. Tuhle Bonissu si celkem chválím, navíc je prý dobrá na pleť (což jsem až tak nepotřebovala), ale něco na tom asi bude. Jinak ti rozumím, když mi ji tehdy doktor předepsal, nikde se nic o ní nedalo najít. Tak ti ráda odepíšu, abys trochu věděla. Po Bonisse mě nebolí skoro nikdy hlava, skoro nevím, že ji beru. V lékárně za ní dávám kolem 500 Kč (chtěla jsem střed v cenách) a nikdy jsem s ní neměla nějaký extrémní problém. Chuť na sex mi neovlivnila :cert:, na výtoky jsem trpěla již předtím, takže to nevím jaký na to má vliv. Občas mívám menstruaci hodně slabou, ale to způsobují všechny antikoncepce (pak zas silnější, většinou se mi to střídá) :). Doufám, že jsem trošku pomohla. Jinak, já ji plánuju vysadit v létě, ale ne kvůli žádným vedlejším účinkům, ty žádné nemám (ale je mi 19 a ještě jsem neměla děti, bojím se dlouhodobého užívání). Tak ti přeju, ať ti sedne :).

• Nahlásit
  • Citovat
1201
6.5.17 17:52

Moc děkuji. Já ji ma mted předepsanou nově. Mám PCO. Změnila jsem gynekolozku a ta mi ji předepsal ze to skusime na půl. roku a možná že se vajecniky nastartují, a na to, že jsem uz vyzkoušela milion takových variant a ze mi antikoncepce nedělá vůbec dobre nereagovala. Tak jsem chtěla aspoň zjistit nějaké recenze. Takže dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama