Nelepší kemp

23.3.17 15:43

nejlepší kemp

Poradil mi mi někdo něaký pěkný kemp kam s rodinkou? Nejlépe v západních čechách ale klidně i jinde :) Za rady děkuji jo a nejlepe s koupáním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3805
23.3.17 16:03

Mě se moc líbí kemp na Kyselce v Karlových Varech. Kousek na promenádu, možnost stanu, karavanu i chatek a fajn ceny ;) Koupání přímo v Ohři. Doporučuji. Spala jsem tam asi dvě noci ( jezdíme na vodu, takže se zdržíme vždy max. dva dny a jedeme dál). :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3805
23.3.17 16:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18073
23.3.17 16:23

Sedmihorky, krasny, novy kemp s dennim animacnim programem pro deti. Nadherna priroda Ceskeho raje. V kempu ciste, nove zachody a koupelny. Nekolik, kiosku a jedna restaurace s moznosti koupit neco na snidani, maslicka, sunky, syry, vejce, na obednani pecivo, vari tam klasiku. Idealni pro deti.

http://search.seznam.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 07:48

Ze západních čech jsme byli s manželem jen minulý rok u Jesenické přehrady u Chebu v kempu Václav. Když koukám na net, tak mají takové průměrné hodnocení, ale nám se tam moc líbilo. Bylo tam krásně čisto, klid a hodně místa. Krásná pláž na koupání, možnost vodních sporů. V Chebu je krásný hrad a v okolí pěkné procházky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
5.5.17 16:01

Ceny v kempech.
Letos mě nadchla myšlenka si postavit malé obytné auto, vrazit na tažné zařízení kola a vyrazit na pár dnů na dovolenou bez dětí. Spali bychom v autě v kempu a tak jsem se podíval na ceny a docela mě šokovaly. Cena za auto 280kč noc, cena za osobu 90kč, připojení na el 80kč.
to je 540kč za noc. za to že se někde můžu sprchnout a vymočit…
Za tuto cenu si můžu koupit noc v penzionu i se snídaní :zed:
Tak nevím, buď jsem narazil na extra darahé kempy, nebo vůec nechápu princip kempování… když bych vzal sebou i děti tak je to + 100kč stan + 160 kč za obě děcka.
Takže mám pocit že zatím levná dovolená s autem padá a dáme to na max na jednu noc přespat někde na parkovišti a druhý den domů. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42364
5.5.17 16:44

@jakanas pro nás, 2 dospělí + 2 děti pořád vychází kemp líp než noc v penzionu.. tam se málokdy dostaneme pod 1000 Kč za noc za všechny, v kempu se s autem a stanem vejdem ani ne do poloviny. Nepotřebujeme tedy elektrickou přípojku.
Když si třeba teď narychlo spočtu pro nás čtyři kemp v Lednici, tak mi to vychází na:
70 Kč na dospělého, dítě od 6 let 40 Kč, stan velký 120 Kč, auto 60 Kč. Čili jsme na 360 Kč na noc - za to bych v téhle lokalitě neubytovala ani jednoho dospělého. Takže za mě pohoda. Ale karavany a obytná auta vychází hůř, no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama