Dají se nějak zvětšit prsa kromě plastiky a antikoncepce?

Anonymní
29.3.20 16:19

Nemám prsa

Ahoj, je mi 16 a prostě nemám žádná prsa. Přitom moje maminka i babička je mají velká. Je to v pořádku? Narostou mi ještě? Do kolika let rostou prsa? Dají se nějak zvětšit kromě plastiky a antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11652
29.3.20 16:32

Antikoncepce na zvětšení prsou? To fakt ne. Mamka ma velký prsa a ja je mela už někdy ve 13. A fakt není o co stát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 16:55

Asi tak ;) Já mám taky velký hrudník a akorát mě z toho bolí záda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2062
29.3.20 16:57

Já je měla tak akorát a pak jsem zhubla a prsa zmizela. Teď už se mám ráda a jsem vděčná, že mi tělo funguje. Ale musela jsem k tomu dospět. Určitě jsi krásná a vidíš se zbytečně kriticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
29.3.20 17:05

U nás v rodině mají všechny ženský velký prsa.. Čtyřky a víc. A hádej co já.. Nic :lol: ani jedničky to nejsou, nosím podprsenky Áčko a stejně tam mám furt místo :roll: :mrgreen: taky mi říkaly - počkej v pubertě, počkej v těhotenství, počkej při kojení.. A prd, nic a nic a nic. Jen doufám, že dcera podedi po někom jiném, já se tím akorát celý život trápím.

Holt musíš počkat a uvidí se :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15507
29.3.20 17:23

Neboj, narostou. Mně rostou celý život. V 16 jsme měla 2 lentilky pod kobercem a teď bych si je mohla nechat zmenšit. Nejvíc mi vyrostla v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1277
29.3.20 17:39

Proc zakládáš diskuzi tady i na zpovědnici? Máš tam odpovědí dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.20 10:26
@Zlobivaaholka píše:
Asi tak ;) Já mám taky velký hrudník a akorát mě z toho bolí záda

Hrudnik by jsme měli raději dukladne zkontrolovat, zda jsou ňadra v pořádku. Nabízím k tomu také kvalitní uvolnujici masáž v oblasti zad, siji a případně i kostrce a nohou. Chcete se objednat? Mohu dorazit osobně k Vám, pokud je to přijatelná vzdálenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 16:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama