Nemám žádnou budoucnost

28.10.20 15:02

nemám žádnou budoucnost

Nemohla jsem spát, spala jsem až ráno, nemám žádnou budoucnost, vše jsem si podělala svým přístupem a neochotou se změnit a dát na dobré rady… slyším jenom ticho, byla jsem venku pro pár lidi nikdo nemá čas a už v v městě ani nebydlí ale já si s nima nemám vůbec co říct… příjdu si jak tělo bez duše, měla jsem milion příležitostí se změnit ale bála jsem se… všechno je to špatný čekám na smrt zabít se nechci, ale ani nemám s kým o tom mluvit…necítím mezi nikým lásku necítím se šŤastná necítím nic. jdu po ulici a nadávám si jak jsem mohla bejt tak blbá

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7306
28.10.20 15:06

Už zase? :roll:

• Nahlásit
28.10.20 15:08

Víte jak mi je? nevíte, vůbec nevím co mám dělat, připadám si v pasti… necítím se šťastná necítím se na hovno… prostě jak bez duše… udělala jsem moc výhybek zle a ublížila člověku,,nemůžu s tím žít… chci žít ale nejde to

• Nahlásit
14034
28.10.20 15:08

Máš přesně dvě možnosti.
Buď se sebereš, přestaneš se litovat a začneš se sebou něco dělat nebo se nesebereš a budeš tady zakládat každý den novou diskuzi na téma, jak jsi nemožná, jak jsi všechno podělala a teď akorát čekáš na smrt.
Fakt chceš prožít takový život? :palec:

• Nahlásit
28.10.20 15:09

@Černá vdova jo ráda bych dělala něco kdybyh věděla CO… jenže tak dlouho jsem před sebou utíkala když jsem věděla co mám dělat a co nemám nedělat až prostě nevím…

• Nahlásit
4355
28.10.20 15:09

Hele seber se a běž pomoci do nemocnice. Tam budeš potřebná a lidi tě budou milovat. A můžeš si připadat, že tvůj život má smysl!

• Nahlásit
28.10.20 15:10

Jenže já už nemůžu nikdy nic podepsat asi

• Nahlásit
553
28.10.20 15:11

Pokud zrovna postrádáš smysl života (jak jsem četla v několika tvých diskuzích, kde řešíš pořád to samé), můžeš udělat dobrý skutek a přihlásit se jako dobrovolník do některé z nemocnic nebo do pečovatelského domu. Třeba by to byl dobrý odraz a zároven se objednej k psychologovi a začni řešit svoje duševní rozpoložení :hug:

• Nahlásit
235
28.10.20 15:13
@Maja25 píše:
Hele seber se a běž pomoci do nemocnice. Tam budeš potřebná a lidi tě budou milovat. A můžeš si připadat, že tvůj život má smysl!

Tady ta paní zakladatelka je zjevně v těžké depresi a je hodně psychicky labilní. Těžko by zrovna ona mohla pomáhat ve zdravotnictví.

• Nahlásit
Ou
14577
28.10.20 15:16

Objednej se na psychiatrii, začni užívat léky, vstup do psychoterapie a zvládni svou depresi.

Pak ta změna půjde výrazně snáz.

Máš budoucnost- pokud si ji sama nezrušíš.

Případně si zavolej sanitku s tím, že se chceš zabít a že by bylo lepší, aby tě vzali někam na příjem. Tam pak v klidu počkáš, než zaberou léky a rozmyslíš si co dál, případně vyžiješ všechny možné cesty, jak si nechat pomoci i po návratu.

To že teď nevidíš jinou cestou je důsledek té deprese a opravdu to není realita.

• Nahlásit
553
28.10.20 15:18

Vidím, že je nás víc, kteří jsme měli stejnou radu :). Sice nevím, o co přesně jde, co zakladatelka provedla tak „strašného“, ale ještě je jedna možnost a to probrat to s dobrým knězem…Pokud mluví o ublížení člověku, dělání zla a velkých výčitkách svědomí, byla by to asi dobrá volba. Kněží jsou dobří psychologové, snad by jí některý mohl pomoct a zase vrátit do života :think:

• Nahlásit
23856
28.10.20 15:19

@admin netvrdili jste, že je vše vyřešeno a nebude se to opakovat?

• Nahlásit
3018
28.10.20 15:36

@admin psali jste, že se spojíte se zakladatelkou. Mohla /ly bychom vědět v jaké fázi to je?

• Nahlásit
23856
28.10.20 15:43
@mamina2017 píše:
@admin psali jste, že se spojíte se zakladatelkou. Mohla /ly bychom vědět v jaké fázi to je?

No psali, že se s ní spojili, o nic nejde, vše vyřešeno a nebude se to opakovat.

• Nahlásit
23856
28.10.20 15:44

@mamina2017 Dobrý deň,

čo sa týka @zasezaregistrovaná. V súkromných správach sme si to vykomunikovali. O trolla sa nejedná. Na polícií sme to nakoniec nehlásili, pretože nás o to sama požiadala s tým, že podobné úmysly nemá. Dohodli sme sa, že to viac v diskusiách nebude rozoberať, nakoľko to nepomáha jej psychike. Preto prosím, viac to nerozoberajme. :srdce:

S pozdravom,
Kristína

to je ono

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama